Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok jó bio szójatejet...

Tudnátok jó bio szójatejet ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan szójatejet keresnék, aminek viszonylag lágy íze van, nincs olyan karakteres nyers növényíze. Miután zabtejből már egy csomót végigkóstoltam és találtam olyat, aminek nincs karakteres íze, jobban tudja "imitálni" a tejet, feltételezem, hogy szójatejből is lenne ilyen. Melyik márkát ajánlanátok?

Azért szeretnék szójatejet, mert szükség lenne a fitoösztrogén tartalmára, illetve azért is, mert sűrűbb mint sok növényi tej és így a konyhában is jobb tejpótló.



2019. aug. 6. 17:23
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Tudom, valószínű mindenki ezzel jön majd de én az Alprot ajánlom. Alapból én nem szeretem a szójatejet (nálam a kókusz és a mandula a nyerő) de az Alpro szójateje kifejezetten finom! Ha jól tudom alapból nem bio, de van bio változata is. Van édesített és nem édesített verzió is (én simát szoktam venni szóval most arról beszélek, de lehet hogy a bionak is két fajtája van) Ha például süteménybe vagy müzlivel eszed akkor nem is tűnik fel hogy nem is igazi tej.
2019. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ja és az Alpro már egyre több üzletben megtalálható van szóval nem kell órákig járnod a boltokat hogy találj valahol.
2019. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!