Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán tömb (sajt helyettesítés...

Vegán tömb (sajt helyettesítésére). Mennyire sósak ezek?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb szerinted és melyiknek a legkisebb az olajtartalma?

dec. 2. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál a sótartalma élvezhető.
dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Levágsz belőle egy picit és megkóstolod... Vad ötlet, mi?
dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2. Ha nincs itthon, akkor nehéz lenne levágni belőle egy darabot.

És nem akartam addig venni, amíg nem tudom, hogy mennyire sós.

dec. 2. 13:19
 4/8 A kérdező kommentje:

Megnéztük a neten, legalábbis néhánynak meg lett nézve a sótartalma, egyiknek 1,4 (VeganChef natúr), másiknak (VeganChef Cheddar) 1,8, harmadiknak (Violife natúr) talán 2,3 gramm. Nekem ezek elég soknak tűnnek.

És azért nem vettünk, mert egyszer korábban vásároltunk jónéhány vegán feltétet (nem vegán tömböt) és azok naaagyon sósak voltak (számunkra). Ahhoz pedig drágának tartom, hogy aztán ne legyen jó. De ettől függetlenül lehet, hogy kipróbáljuk.

dec. 2. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 hát valami ízt kell neki adni. Gondolom ennél is igaz, h a drágább jobb.
dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Violife natúr tömböt és a mozzarellást szoktam venni, "nyersen" nem ízlenek, de kicsit megolvasztva nagyon finom melegszendvicsbe vagy tésztán, pizzán. Ízre nem túl sósak szerintem, de arról nem tudok mennyi az olaj bennük.
dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
dec. 10. 01:22
 8/8 A kérdező kommentje:

Végül kipróbáltunk néhányat és nagyon nagy meglepetésemre, nekem sokkal jobban ízlik, mint a sajt. Bár lehet, hogy a sajtot nem is kedvelem.

Nem volt mind jó.

Ha jól emlékszem, nekem a VeganChef natúr jött be és szendvicsre olvasztva ettem.

De az összetevői nem jönnek be... :(

jan. 9. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!