Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Palacsinta tészta recept...

Palacsinta tészta recept kritériumokkal... Kérek szépen olyan általad KIPRÓBÁLT tojás nélküli palacsintatészta receptet, ami finom és jól ki lehet sütni! K ö s z i! Nem amerikai palacsinta, hanem a vékony, tekerhető érdekel?!

Figyelt kérdés
Az sem baj, ha nincs benne tehéntej, de remélem, hogy a tehéntej helyett megfelelő a kókusztej. Ugye?

márc. 20. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit én szoktam: rétesliszt, tej helyett jó a víz, só, cukor - alaposan összekeverve, és legalább fél órát pihentetve sütés elött. Tehát olyan, mint a hagyományos palacsinta, csak nem teszel bele tojást, de feltétlen rétesliszt kell hozzá.
márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1. Köszi, de nem vegán palacsintát sem szoktam sütni, ezért jól jönne, ha dkg-okat is írnál. Miből mennyi szükséges? A rétesliszt miért fontos?
márc. 20. 17:28
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Jaj istenem.
márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:(
márc. 20. 17:34
 5/20 anonim ***** válasza:
12%
Az emberek 99,9%-a nem méri dekára a palacsinta hozzávalóit....
márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5. Ha vki még sosem csinált, akkor neki nem elég annyi, hogy cukor, só, liszt, víz.
márc. 20. 17:49
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Akkor az a valaki jobban jár, ha egy recept oldalt keres fel
márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Aki nem akar segíteni, vajon miért ír ide?!
márc. 20. 18:02
 9/20 A kérdező kommentje:

"Érdekes", itt egy kérdés, ami palacsintára vonatkozik, itt sokan adták meg pontos részleteket:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

márc. 20. 18:05
 10/20 A kérdező kommentje:
Receptet kértem, nem annyit, hogy mi legyen benne. A recept leírja a pontos mennyiségeket is.
márc. 20. 18:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!