Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Egyszer ettem egy olyan vegán...

Egyszer ettem egy olyan vegán lasagnét, ami a Lidlben kapható és meglepően ízlett. Aki tudja a receptet, írja meg kérem! (?) Link ⬇️

Figyelt kérdés

[link]


Azért ízlett, mert nem volt túlfűszerezve, a paradicsomszósz nem volt savanyú és valahogy nagyon jól volt összerakva az egész.

Kellemes volt.


Nem szoktam ilyesmit venni, mert igencsak megvan az áruk, de akkor nagyon akciós volt ez a termék és gondoltam, kipróbálom. Nem bántam meg.


Sok előre gyártott vegán termék nekem nem jött be, van, amelyik pl elviselhetetlenül sós vagy puffaszt, de ez nagyon bejött.



#Lidl #recept #vegán #lasagne #vegán lasagne
márc. 27. 04:07
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Amit ettél azt vegyészek rakják össze fordulj valamelyik laborhoz, hátha elmondják a recepturát.
márc. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszel mégegyet, elolvasod az összetevőket és az alapján megcsinalod.
márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az összetevők leírását egy magyar oldalon, de az alapján nem fogom tudni megcsinálni... Olyanra biztos nem.
márc. 27. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyanra nyilván nem, hiszen az nagyüzemi ételkészítés, de hasonló lehet.
márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Jobb ha otthon készíted főleg ha megvannak az összetevők is
márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :)
márc. 27. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!