Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Egy ismerősöm vegán...

Vegánok! Egy ismerősöm vegán szeretne lenni és sokszor volt már, hogy hosszabb ideig be is tartotta, de mostanában vajkrémet evett többször, ez egy függőség nála. Mit javasoltok, mit kenhetne kenyérre vajkrém helyett?

Figyelt kérdés

Hummusz (csicseriborsó krém), zöldborsó krém, Naturale vegán avokádó ízű kókusz olaj alapú kenhető növényi készítmény, ezeket ismeri, és még egyebeket is, sörélesztőpelyhet, olívaolaj, stb-t, de nagyon jó lenne, ha sok mindent sorolnátok még, hogy legyen sok alternatíva, hogy ne essen vissza.


Nekem még eszembe jutott a padlizsánkrém, lecsó is akár, pirított hagyma, vegán pesto változat, szezámmag krém, egyéb magkrémek, olajbogyó krém, cukkini...


Írjatok nagyon sok ötletet, minden érdekel, minden, ami itt nincs felsorolva! Előre is köszönöm!


Igazából az egészségének sem tesz jót a vajkrém, sok ok miatt, most ezt nem részletezem.



febr. 5. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mi értelme van annak, hogy vegán akar lenni, ha kb kényszeríteni kell, hogy elhagyja a vajkrémet? Miért nem elég az, ha pl nem akar húst enni, akkor nem eszik húst? Sőt, akármi mást is elhagyhat, de ha nem akarja a vajkrémet elhagyni, hát istenem...
febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A kérdésre kellene válaszolni.
febr. 5. 22:55
 3/20 A kérdező kommentje:
És kérem szépen, hogy legalább most ne legyen szétoffolva a kérdés. Külön odaírtam, hogy vegánokhoz szól a kérdés. Válaszokra vagyok kíváncsi, nem beszólásokra.
febr. 5. 23:03
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem beszólás akart lenni, hanem érdeklődés.
febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Pépesített lucerna?
febr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

De az ilyeneket privát üzenetben írd meg légy szíves, hogy ne offolj.

Volt már neked függőséged? Gondold újra.


Amúgy húst és ilyesmit már kb 18 éve nem eszik, ha jól tudom.


Egyéb nem választ légy szíves privát üzenetben írd meg.

febr. 5. 23:09
 7/20 A kérdező kommentje:
#5. Mármint lucerna csíra? Vagy a mag? Vagy hogyan?
febr. 5. 23:09
 8/20 anonim ***** válasza:
febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Divat vega. Egyen normálisian mindenből mértékletesen, a többit meg hagyja meg a teheneknek!
febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#10. Írtam, hogy 18 éve nem fogyaszt húst, nyilván nem -divat vega!!!
febr. 5. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!