Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus szeretnék lenni,...

Vegetáriánus szeretnék lenni, de a barátaim azt mondták, a húsban hasznos dolgok vannak, amiket pótolnom kell. De nem tudom mivel, és mik azok az egészséges vitaminok. Ti tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
Kérlek csak vegetáriánusok válaszoljanak
márc. 27. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vega, sem vegán, de szerintem, ha simán vegetáriánus leszel, akkor nem kell semmilyen vitamint pòtolni pluszban.
márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem.

Hulljon a férgese.

márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire beteg az aki ilyet ír egy vegának, hogy hulljon a férgese. Komoly lelkiismeret furdalása lehet, amit próbál elnyomni.
márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok konkrétan vege., de nagyon kevés rossz minőségű húsokat eszek csak és válogatós is vagyok... Tehát az étrendem minőségi részét zöldségek, hüvelyesek, és gabonák alkotják. Immunbetegség miatt évente járok komplex vizsgálatra és tavaly júniusban magas vitaminszintet találtak. A B3-vitamint konkrétan túl is tolom és apró gondokat okoz. Így 6-osnak abszolút igaza van. Persze itt mindig azt pontozzák le, aki szakszerű választ ad.
ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az immunbetegségem okát pedig nem tudják megmagyarázni, mivel az étrendemet megfelelőnek tartják.
ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!