Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mire kell figyelni, ha elhagyo...

Mire kell figyelni, ha elhagyom a húst? Milyen anyagokat kell pótolni, többet fogyasztani?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta az egész családunk húst eszik hússal..:) Most így 21 évesen úgy érzem nem bírok tovább húst enni.. Nem az állatok sajnálata áll a háttérben, talán nem is fog örökre így maradni, de úgy érzem egy darabig nem bírok több húst enni. Mióta így vagyok vele, kb egy hónapja elkezdtem nézelődni és hatalmas örömöt jelentett, hogy egész sok zöldséget találok nagyon finomnak, amit előtte nem ettem meg és mintha energiám is több lenne, valamint a közérzetem is jobb..(Bár lehet ezeket csak bemesélem magamnak..)
2011. márc. 2. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Látom, hogy a kérdésedet 2011-ben tetted fel. Nem tudom, hogy azóta milyen az étrended. Amennyiben még érdekel a kérdésedben felvetett téma, itt egy cikk, amely érdekes lehet a számodra:

[link]

2013. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ekeke ***** válasza:

... ha még életben van....:)


Én is kíváncsi vagyok:) Bekerültem egy vegán melóhelyre, érdekes:) Szerencsére már nem akarnak megtörni, feladták. A legfontosabb, hogy edd, ami NEKED, és csak neked a legjobb, ideológiától mentesen. Az ízre, az anyagra azért vágyunk, mert azt a vegyületet akarja beépíteni a szervezetünk...

2013. júl. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Életben vagyok még. Nem tartott sokáig a hús mentes életmódom, nagyjából 2 hónapig bírtam.. Ellenben rengeteg zöldséget, gyümölcsöt megszerettem, amit előtte nem.. Ennyiből hasznos volt..:)
2013. júl. 14. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!