Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A növények jogaiért miért nem...

Bromkrezol kérdése:

A növények jogaiért miért nem küzd senki?

Figyelt kérdés
Vannak, akik erkölcsi okból nem esznek húst. A legtöbb növényt élő állapotában esszük meg. Vagy élő állapotában dobjuk olajba, forró vízbe. Pedig a növények nélkül nem lenne oxigén a Földön. Ők alapozzák meg az életet.
2011. júl. 25. 08:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
22%
egyétek csak a lehullott gyümölcsöket,semmi húst és egy pár év múlva olyan gyenge lesz az immunrendszered hogy az első megfázás elvisz.miért nem lehet elfogadni?ilyen kegyetlen az élet,ez van,meg kell ölni a másikat,hogy élhess.
2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
43%
kidoblak a dzsungelba meztelen,fegyvertelenül TERMÉSZETESEN .Gorilla,jaguár,malária szúnyog.Tényleg semmiség.
2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%
még egy okos..
2011. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
40%

KÖSZÖNÖM!


ha egy rossz ember azt mondja rám,hogy hülye vagyok az nekem dicséret . :)))

2011. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
ok,örülj neki
2011. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Pista bácsinak nem volt mit egyen, hát megette a hűséges Morzsit. Néz bele a tányérjába, nézi a csontokat szomorúan. Istenem Morzsikám, de örülnél te most ennek... Attól, hogy tudatosan fordulunk azon élőlények irányában, melyek lehetővé teszik saját testünk anyagának létrehozását, még nem lesz baj. Ha az állatokat tárgyaknak tekintjük, szerintem az éppen olyan rossz, mint az, amikor nem vesszük figyelembe azt, hogy a növények is élnek.
2011. júl. 25. 20:06
 37/40 anonim ***** válasza:
62%

érdekes felvetés, de én 18 éves koromig megáltem hús nélkül, és izmos, mokány kis gyerek voltam.

Aztán rávettek a húsevésre, és most egy agyonhízlalt koca vagyok :(

2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem a húsevéstől vagy kövér, hanem attól, hogy zabáltál, már bocs.


79%-os, akkor nyilván a maláriaszúnyog a csúcsragadozó... szép.

2011. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:
Ez esetben te ne egyél se állatot se növényt, és tanulj meg fotoszintetizélni... aztán pár napon belül megérted hogy miért esszük meg őket ;)
2011. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
27%
Nos! Speciel én egyik ételformát sem vetem meg. Sőt! Válogatás nélkül szinte mindent megeszek egyedül a tengeri dolgokkal vagyok hadilábon. Ha mindennél arra figyelnénk, hogy él-e vagy sem amikor megesszük nem gondolod, hogy megkeserítenénk saját életünket. Bár mostanra bebizonyították, hogy a növények is érzik ha baj van velük azt kell, hogy mondjam, hogy gyógymasszázst nem fogok adni egy uborkának. Az állatvilágban sincsen pardon és őszintén kicsit még mindig részei vagyunk mivel mi nem felemelkedett istenek vagyunk, hanem túlfejlett állatok. Bizonyítja ezt a belsőszerveink elrendezése, gerincoszlopunk helyzete, szerkezete, érdekességei és egyedi vonásai (pl az emberi nyakban ugyanannyi csigolya van mint a zsiráféban). Továbbá meg sem kell említenem a 99 %-os egyezést a DNS-ünk és a Csimpánzok DNS-ével kapcsolatban. Még mindig az állatvilág részei vagyunk és így megmaradtak a farkas törvények is miszerint vagy eszel vagy meghalsz. Ha majd feltalálod, hogy hogyan lehet kavicsból borjúoldalast csinálni akkor felvethetsz ilyen dolgokat de addig légy része a világnak.
2011. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!