Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Hogy érzitek...

Vegetáriánusok! Hogy érzitek magatokat? Milyen különbségeket vettetek észre magatokon amióta nem esztek húst?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 22:48
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
84%
Én kiskorom óta nem eszem húst, illetve amióta tudom az agyam, de nem tudom milyen változásra gondolsz :D
2009. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim válasza:
29%
Hülye aki hús helyett azt a szója szart eszi amit fasírozottnak mer nevezni.--.--
2009. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
87%

én közel 9 éve vagyok vegetárius és igazán remekül érzem magam a bőrömben. Sokkal energikusabb vagyok és egyáltalán nem vagyok beteg.


S hogy mit esznek a vegetáriusok? Nos nemcsak szóját... pl. ilyeneket:

-zöldségeket

-gyümölcsöket

-hüvelyeseket

-gabonákat

-olajos és csonthéjas magvakat

-algát

-tejet és tejterméket

-tojást


És elég változatosan lehet így is étkezni, kár fanyalogni. A legtöbb húsos étel elkészíthető vegetáriusan is.

2009. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
47%

hülye az aki halott állatokat eszik és annyi a véleménye h "azért nem sajnáolm, őket erre tenyésztik" na hát bocs, énmeg most jöttem le a falvédőről..:)


am én 13 vagyok fél éve nem eszek húst.egy ideig szekáltak vele de már 1általán nem:DD egyébként nem étkezek így se valami egészségesen, mert nem tudok magamnak főzni, de én nagggggyon jól megvagyok, és imádom :D

2009. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim válasza:
52%

tudom h ez nem illik ide de...

hogy lehet hús nélkül élni?

de komolyan.

már csak egészség ügyileg is. az emberi szervezetnek szüksége van húsra.

vagy nem?

2009. máj. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
25%
De szükségünk van húsra, de ők ezt nem értik meg. Nem tolerálnak minket, mindenevőket.
2009. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
89%
Korábban húsevő voltam. Sok betegség, nehéz elhízott test, ez voltam. Egyszer elolvastam a könyvet, és máról holnapra se parízer, se csireke, s disznó. Kb. egy hónap alatt lehetett érezni a változást. Könnyű lettem, szinte majd elszálltam. Könnyű lett a mozgás, és vidámabb, kellemesebb a közérzetem. Kb fél év múlva vettem észre a betegségek javulását, illetve közel egy év alatt a szemem meggyógyult, pedig azt mondta a szemorvos, hogy ez nem gyógyítható.(könnycsatorna eldugulása miatti szemszáradás) Eltelt azóta 22 azaz huszonkét év. Most már a korábban engedélyezett halat sem, és tejet tojást is csak néha, kivételesen eszem.Hatvanöt éves vagyok, jó a közérzetem, mozgékony vagyok, 50 kiló a korábbi 72 helyett, zöldség, gyümölcs és gabonakészítmények az ételeim. Vitaminokat szedek, de csak hírből ismerem az igazi orvosságokat.
2009. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
51%

mi nem tolerálunk??????

azt hiszem ez nemgyengén FORDÍTVA IGAZ!!!

2009. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
61%
Most akkor ki kit nem tolerál? Úgy tűnik egy vegetáriánus írta a "Mi nem tolerálunk," kérdést, viszont az írásjelekbűl nagyon dühösnek mutatkozik a hangnem, ami nem méltó egy vegetáriánushoz. Ha valaki nem tolerál minket, azt békén kell hagyni. Semmi több. Ez mindkét oldalon beválik.
2009. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
84%
Én olyan voltam korábban, hogy húst hússal. De mivel egészségügyi gondjaim vannak, az orvosom azt ajánlotta, hogy ne egyek állati fehérjét. Túlzottan nem érdekelt, de egyszercsak azt vettem észre, hogy amióta tudatosabban táplálkozom, több bio dolgot vettem, több zöldség stb, azóta a húst nem eszem meg. Nem esik jól, nem kívánom. Úgyhogy nem csak emberi hülyeségből nem esznek egyesek húst, ahogy egyesek gondolják... valakinek ez a vallása, életformája, valaki egészsége miatt nem eszik. szóval nem kell lenézni senkit, amiért nem akar enni húst. Én speciel sokkal jobban érzem magam, amióta nem eszem meg. Energikusabb vagyok, és egészségügyileg is javultam sokat. Ami meg a húsban van, azt pótolni lehet más egyébbel, pl magvakkal. Egyébként meg az ősemberek is inkább gyűjtőgető életmódot folytattak, csak akkor vadásztak mikor nem volt bogyó, amit begyűjtsenek...
2009. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!