Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánoknak nem hiányzik a...

A vegánoknak nem hiányzik a sajt, és a tojás?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 01:26
 1/6 A kérdező kommentje:

Én lakto-ovo vegetáriánus vagyok,tehát húst nem eszek,viszont tejterméket,és tojást igen.

Számomra nélkülözhetetlen a tojás pl.a bundáskenyérhez,a sajt rántva vagy szendvicsekbe,vagy akár salátákhoz.Szóval a vegánok mivel pótólják a sajtot és a tojást?

2012. jan. 1. 01:32
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Saját magukkal tolnak ki előbb utóbb hiányozni fog a fehérje de akkor már késő lesz
2012. jan. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

01 42

elárulnád miért hiányozna a fehérje?

és hogy lehettek olyan elvetemültek, hogy szilveszter éjjel gépeztek?

2012. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És hogy lehettek olyan elvetemültek, hogy szilveszter éjjel gépeztek?


Én pl. szeretek bulizni, de egy jó szilveszteri buliban sem voltam még, ezért egy ideje már nem is járok. Idén is itthon voltam a családommal, koccintottunk éjfélkor meg minden, előtte is együtt töltöttük az időt. Nem hiszem, hogy elvetemültség, ha utána lefekvés előtt felnéz az ember netre. Mondjuk én hajnali 5-ig tanultam utána a holnapi vizsgámra, de az más kérdés:)

A lényeg, hogy nem kell élből hülyének nézni az embert.


Amúgy kérdező, ezt én sem tudom elképzelni. Próbáltam már a növényi sajtot, és az pl. z én meglátásom szerint irtózatos. Nem olvad meg, ha kisütöm, stb...

A szójatej viszont ízlik:) A tojással meg az a baj, hogy egy halom kedvenc ételemhez nélkülözhetetlen.

2012. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem. A tojás iszonyat büdös, a sajt túl zsíros... ha az ember nem eszi egy ideig.



Panírhoz: tojás helyett csicseriborsó liszt.

Sütemények, tésztafélék: ki lehet hagyni belőlük a tojást, ugyanolyan lesz.

Tésztákra, pogácsára, pizzára jó a tofu sajt helyett.

2012. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
aki meg nem vega az meg állandóan azt kérdezi, hogy nem hiányzik e neked a hús. Én vegán vagyok, és először furcsa volt de hozzá lehet szokni. Tej helyett van soya tej, rizs tej, zab tej. Sajt helyett meg a tofu.
2012. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!