Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Vegetarianizmus

A kérdés

Hogy hivják azt a vegetáriánus irányzatot amikor nem esznek húst, halat és tejtermékeket de tojást igen?

Egy ismerősöm ezeket eszi ill nem eszi, mondta már, mi a neve az irányzatnak de elfelejtettem. A fentieken túl még gombát sem eszik, de azt úgy emlékszem csak azért mert nem szereti.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vegetáriánus irányzat, halmentes, húsmentes, tejmentes

2012. máj. 15. 13:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ovo-vegetarianizmus.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. máj. 15. 13:51 Privát üzenet
ovo vegetáriánus.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. máj. 15. 14:48 Privát üzenet
ovuláció

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. máj. 15. 23:57 Privát üzenet
lakto omit

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. máj. 16. 21:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha vegetáriánus állatot eszek, akkor félvega vagyok?
Vegetáriánus vagyok. Miket ehetek?
A családom mindig piszkál, hogy milyen hülye vagyok, hogy vegetáriánus vagyok. Hogy érthetném meg velük, hogy ilyesmiről szó sincs?
Hogyan legyek vegetáriánus?
Sima vegetáriánus menü húsvétra? Csak húst nem eszem minden mást igen szóval lehet főtt tojás stb
Egerben a Govinda éttermen kívül hol kapható vegetáriánus étel?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Vegetarianizmus rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!