Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Sima vegetáriánus menü húsvétr...

Sima vegetáriánus menü húsvétra? Csak húst nem eszem minden mást igen szóval lehet főtt tojás stb

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

vendégeket vársz? Mert attól, hogy te nem, lehet, hogy a locsolkodók, a vendégeid ennének.

nagyon tuti receptek vannak, csak írd be a gugliba, mit szeretnél :)

2012. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
a vendégek egyenek szépen vegetáriánus kosztot, mikor nálam vannak...nem fognak belehalni, ha egy napig nem esznek húst.
2012. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
hát én babfőzeléket csinálok isteni házi füstölt hússal de pl ha kihagyod belőle a húst akkor máris jó kaja neked:) Vagy az nem jó hogy belefőzöd csak nem eszed meg ? Ez csak egy ötlet:)
2012. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj töltött tojást salátával, vagy sült zöldségekkel.


[link]


[link]

2012. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tavaly csináltam ilyet

[link]


De idén nem hiszem hogy fogok, mert én nem eszem meg a tojást és hányingerem volt végig, annyira cukik lettek hogy senki nem ette meg a családban, és szépen megromlott az összes:D


Én valószínűleg szilvás gombócot csinálok. De még nem döntöttem el.

2012. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 31. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kvittagirl, aki nem divatból vegetáriánus, hanem mert szimplán képtelen megenni a húst, mint én, az nem fogja megenni úgy, hogy belefőzted előtte. (de szerintem az se, aki lelkiismereti okokból nem eszik.)

amúgy, pl. barátnőm exe is ilyen volt, mint én (hogy gyerekkora óta elutasította a húst, mert egyszerűen undorodott tőle), és mesélte, hogy mikor egyszer így tettek vele (értsd, belefőzték a kajába a húst, aztán kivették belőle, azt adták neki), bizony megbetegedett tőle.

2012. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
durva:D hát jó én nem vok vega, nincs is olyan ismerősöm,azért kérdeztem csak nem kijelentettem:))
2012. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kalácsot is sütök. És csinálok valami salátát, krumplit.


Amugy ez a belefőzöm a kajába és aztán kiveszem annyira aljas dolgo ha az ember háta mögött csinálják. Az én nagymamám is ilyen, Nem akarja elfogadni hogy nem eszem meg, és aljas módon bele főzi a kajámba, de azt hiszi hülye vagyok és nem veszem észre:D Utána meg csodálkozik h rosszul vagyok.

Ezzel nem szabad játszadozni, mert tényleg lehet ebből nagy baj is. Mindenképpen meg kell kérdezni h úgy megeszi e a kaját ha bele van főzve a hús.

2012. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

előző, nálunk a nagynéném el se hiszi, hogy nem eszünk húst, azt hiszi, hogy csak akkor nem, mikor ő ott van...


a nagymamám nővére meg egyenesen leszidott még anno, 17 éves koromban, hogy mit képzelek, hogy én nem eszem húst (soha nem ettem, háromévesen se tudtam már megenni...), hogy ez micsoda hülyeség, majd a férjemnek se fogok húst készíteni, hát hogy gondolom? (olyan, hogy férfi vegetáriánus legyen, el se tudta képzelni. nos, az öcsém is az, lásd fent, amit írtam a barátnőm exéről, azon kívül, az én exeim ugyan nem voltak vegetáriánusok, de egyiknek se volt semmi gondja azzal, hogy én nem eszem.

2012. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!