Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a "vega" fehérje bomba?

Mi a "vega" fehérje bomba?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mik az igazi fehérje források.


Nem az átlag( "megtalálható bennekre..") gondolok hanem amiben ténylegesen "bomba mennyiség" van.

Vannak ötleteim de az itteni véleményekre vagyok kiváncsi.


Jah és kérném, hogy az olyan válaszok kíméljenek, hogy "minek akarsz hús vagy tojás helyett mást."


Nem ez a kérdés.


Tisztába vagyok vele, hogy a tojás fehérje az egyik legjobb fehérje forrás.


De mint mindenek szokott lenni növényi változat és azt kérdezném, hogy mi az?



2012. máj. 22. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom mire gondoult az utolsőó előtti, de az emberiség kifejlődésekor eléggé sok olajos magvat fogyasztott. Valószínüleg jóval többet mint tojást, mert aránylag könnyebb összeszedni és megtörni egy kiló diót mint megkeresni és leszeni egy fészket.


A tej meg abszoulúte nem az emberi gyomorra lett kitalálva. Gondolj csak bele, egy másik állatfaj kölykeinek lett tervezve, amik ráadásul nem is mindenevők hanem kérődzők. Az ember 3 éves kor után ne, is tudja megemészteni igazán a tejet, ezért van annyi allergiás.

2012. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Ami növénynek magas a fehérje tartalma, az hüvelyes és nem számít emberi ételnek.
2012. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy kifejezetten ételre gondolsz-e,vagy lehet táplálékkiegészítő is?Mert a spirulina algában kimondottan sok a fehérje,és rá lehet szórni az ételre is:)
2012. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a szejtánnál magasabb fehérjetartalmú vega dolgot még nem találtam:) (Ez nem azt jelenti, hogy nincs is...) Picit nehéz megfelelően elkészíteni (legalábbis én nem remekelek benne annyira), de szerintem finom is :)
2012. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Táplálék kiegészítővel lehet megoldani.

Tejsavó fehérje, búzacsíra fehérje...

2014. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tolka válasza:
SPIRULINA
2014. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!