Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Termelőtől szeretnék paradicso...

Termelőtől szeretnék paradicsomot vásárolni nagyobb mennyiségben. Hogyan tudok rájuk találni?

Figyelt kérdés

Szeretnék 150-200 liter paradicsomlevet, lecsót, ketchupot befőzni augusztusban, és szívesen vásárolnék jó minőségű paradicsomot közvetlenül a termelőtől, alkalmanként 40-50 kiló mennyiségben. Győri vagyok, a város akár 50 km körzetében el is mennék érte, ha kedvező áron meg tudnám venni. A kérdés, hogyan találok termelőket? Az interneten úgy tűnik nem nagyon hirdetik magukat, pedig szerintem lenne érdeklődő. És még csak el sem kellene vinniük az árut a piacra/vásárcsarnokba...


Bármilyen ötletet, tippet szívesen fogadok!



2012. jún. 29. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig az lenne a legjobb megoldás, ha piacos napon kimennél a piacra, mivel ott találkozhatsz a termelővel, még azt is láthatod, hogy milyen fajtái vannak.

Ott aztán megbeszélheted, hogy tud-e adott mennyiségeket adni amit elhozhatsz a helyszínről.

Interneten nem nagyon fogsz ajánlatokat kapni.

A -szó nemes értelmében értett- paraszt/termelő nem nagyon netezik.

2012. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 doboszoli ***** válasza:
Viharos éjszakákon, nagyobb erdők kellős közepén lehet legkönnyebben rájuk lelni, különösen ha villámlik is...DD)
2012. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Csallóköz paprika-paradicsom nagyhatalom. Nagymegyer/Dunaszerdahely környéke neked közelebb van, de ott nem tudom, hogy melyik faluban vannak olyan őstermelők, akik nagy mennyiségben adnak el. Észak-Komáromban (Szlovákia)viszont van ismerősöm, aki egy faluban kertészkedik, de minden nep hazajár Komáromba, azaz ha meg tudod oldani, hogy egy megbeszélt időpontban elgyere az előre egyeztetett cuccosért, akkor tudok telefonszámot adni privátban.
2012. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!