Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hol tudnék beszerezni mini...

Hol tudnék beszerezni mini zöldségeket és/vagy gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
Egy versenyhez lenne rájuk szükségem, de még sehol sem láttam, hogy árulták volna. Valaki látott már ilyet esetleg?
2012. okt. 2. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Minikukorica meg ilyesmik jók? Mert azt a nagyáruházaknál a savanyúságos részlegnél, meg a henteseknél is lehet kapni.
2012. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Penszy ***** válasza:
100%
sparban láttam minikukoricát,répát,meg még valami volt csak nem jut eszembe
2012. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Mennyire mini? A piacon szoktak árulni ilyenkor kicsi zöldségeket, ami jó savanyítani. Bébi cukkinit, csillagtököt, kisdinnyét, ilyeneket. 1 hete vettünk akkora csillagtököket, amik kisebbek, mint a tenyerem.
2012. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából olyan zöldségekre/gyümölcsökre lenne szükségem, amik nem konzervesek, tehát nem állnak a levükben, amiket ha kiveszek, és nincsenek hűtve, bepenészednek, és a többi.


Olyanokra lenne szükségem, amik szárazok, nyersek, "rekeszből" árulják őket, mert 3 napot ki kell bírniuk anélkül, hogy penészednének, vagy rohadnának...


Ilyeneket láttatok, vagy konzerveset/üvegeset?

2012. okt. 2. 17:23
 5/9 Penszy ***** válasza:
én frisset láttam az intersparban
2012. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is frissről beszéltem.
2012. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bio boltokban lehet kapni kicsi banánt és répát pár száz forintért frissen. Kukoricát (nem konzerves) kisebb méretűt piacokon lehet kapni. Nem tudom ha narancsra is gondolsz mandarint javasolom az olyan mint egy pici narancs :D! remélem tudtam segíteni c:
2012. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A narancsról jut eszembe... Van olyan citrusféle, ami cserepes, és körömnyi termése van, külsőre a mandarinra, ízre a citromra hasonlít. Azt ne kérdezd, honnan szerezz, gondolom virágüzletből, legalábbis a bátyámék onnan szerezték.
2012. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. okt. 5. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!