Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért lettél vega/vegán?

Miért lettél vega/vegán?

Figyelt kérdés
nyilván olyanok válaszát várom akik vegetáriánusok vagy vegánok :))

2012. nov. 7. 02:41
1 2 3
 1/27 sZamu válasza:
100%
hogy miért lettem vega, arra már nem emlékszem, de vegán egy videó hatására lettem. nem szeretném hogy miattam állatok szenvedjenek. és te?
2012. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

én nem vagyok vega sem vegán én eszem húst.

Nagyon szeretem az állatokat de az emberi szervezet egészséges működéséhez elengedhetetlen a hús, bármit is ígérnek a csodabogyók.

2012. nov. 7. 14:38
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerint ezt a kijelentésed tudományos kutatásokkal is tudod igazolni. Mert gondolom nem egy nagyonhiteles magazinban olvastad... Linkelhetnél nekem pár tanulmányt, de küldheted priviben is. Várom.
2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
bocsi az egyetemi tankönyveimet nem fogom bescannelni neked, de nem mondtam, hogy egyél húst csak ne hidd hogy ez teljesen egészséges.
2012. nov. 7. 21:30
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A tiszta lelkiismeret érdekében.
2012. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Antispecista ***** válasza:
89%

Szia!


Mert helytelennek tartom a fajizmust ( [link] [link] [link]


Meglepo es szomoru, hogy (ezekszerint) egyetemi szinten is meg mindig avitt informaciokat adnak at...

[link]

2012. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

Igen én is azt vallom hogy hiba hogy még mindig hülyeségeket oktatnak orvosoknak...

kerestem most de nem találom de amint megvan belinkelem ahol leírták hogy bizonyos gabonák bizonyos zöldségekkel együtt ugyanazokat az aminósavakat állítják elő amit sírnak az orvosok hogy csak a húsban vannak... a gyerekem nem eszik húst születése óta, hozzáteszem orvosa tudja, és vérvételen jó a vasa meg mindene, oviban több húsevő vashiányos...

2012. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
utsó vok.,hogy a kérdésedre is válaszoljak, én spec nagyon húsevő voltam, szidtam még a barátnőmet is hogy vega, aztán jött a reiki ahol ajánlott 3 hétig nem enni a beavatás után, azon aggódtam mit fogok enni... majd ettem halat, de soha többet, annyira rossz volt párszor bepróbálkoztam de a tapasztalataimat inkább nem osztom meg, a lényeg olyan szinten kitisztított a reiki hogy a döglött állat energetikáját már nem tudtam befogadni, és ennek már több mint két éve, hozzáteszem én nem olyan vega vagyok hogy rohanok szójavirsliért mert azt kívánom, szóval nem próbálom meg helyettesíteni a húst növényi szalámival meg hasonlókkal,
2012. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"olyan szinten kitisztított a reiki hogy a döglött állat energetikáját már nem tudtam befogadni"

O.o

erre nem írok semmit.


köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 8. 23:10
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom ha így látod:-) mindenki úgy él ahogy neki jó én csak válaszoltam őszintén, nem gondolom hogy fikázni kellene, ha meg nem bírod az ellenkező véleményt ne kérdezz
2012. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!