Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogyan győzzem le az undort?

Hogyan győzzem le az undort?

Figyelt kérdés

Nem szeretek sok húst csak a pipiropogóst és a disznóhúst nagyon vékonyan meg a fasírtot. De többet szeretnék enni izomnövelés és hízás céljából is. ha például egy főzeléket elém tesznek elkezdek öklendezni. Vagy amikor menzán nyers volt kicsi a hús megláttam elundorodtam tőle.Ez mitől van? Hogy lehet kilábalni ebből?

13/L



2012. dec. 2. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy éhes vagy.

És szükséged van húsra. Van más választás, lehet enni kenyérkét, tejcit, kis joghurtot, müzlikét, csokit, csak néhány évtized múlva rossz lesz kövéren, betegen.


Bizony kell gyomor a húshoz, nem szép ahogy leölnek egy állatot, de enni mégis muszáj. Ha meg előtted van a hús, gondolj rá hogy ezért már meghalt egy állat, neked semmit sem kellett tenned, csak megenni. Elég jó dolgod van, nem?

2012. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem az hogy vegetáriánus vagyok mert megeszem a húst amit szeretek. de az állaga,kinézete valahogy nem. demajd próbálkozok vele.
2012. dec. 2. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
ez sak azért van, mert kis hisztis p..a vagy -.-
2012. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát készítsétek el úgy ahogy szereted! :)
2012. dec. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Húst enni gyilkosság...
2012. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem enni meg öngyilkossá :)
2012. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Húst enni nem éppen gyilkosság. Az az állat már úgyis halott, ha nem eszed meg, az nem segít rajta. Amúgy meg ha undorodsz valamitől, csukd be a szemed és képzeld, hogy épp egy óriási GUMIMACIT szúrsz a villádra. xD
2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!