Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vega anyukák! Volt olyan,...

Vega anyukák! Volt olyan, hogy a terhesség alatt megkívántátok a húst és ettetek? A gyereketeknek adtok húst?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 14:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

nem volt még gyerekem, így a kérdés első felére választ nem tudok adni. a második feléről viszont nekem az a véleményem, hogy attól, hogy az anyuka vegetáriánus, a gyereknek még MINDENKÉPPEN kell húst ennie, mert olyan tápanyagok vannak benne, amik elengedhetetlenek a fejlődéshez.

persze megkockáztathatod, hogy nem adsz a gyereknek húst, de akkor ne csodálkozz, hogy minden nyavalyát el fog kapni szerencsétlen...

2009. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
jaa én nem vagyok vega!a császár szalonna, a libamáj, és a töltött paprika a kedvenc kajám, csak a Jóbarátokban volt, hogy Pheobe terhesen, vega létére úgy megkívánta a húst, hogy evett is, aztán kíváncsi voltam ilyen tényleg van-e:)
2009. aug. 28. 14:39
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Öhm... vega vagyok, még csak 17 éves, úgyhogy ez a terhesség-szülsé dolog elég távol áll még tőlem:D

Valszeg a terhesség alatt nem kívánnám a husit, mert rosszul vagyok már a szagától is, bár ki tudja, bármi előfordulhat:D

Viszont ha lesz gyerekem, biztos hogy adok neki húst, különben komoly fejlődési rendellenességek léphetnek elő. Inkább le fogom gyűrni a hús iránti ellenszenvemet, és csinálok majd valami husikát, mint hogy a jövendőbeli gyerekem beteg legyen.

2009. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
biztos nem adnák a gyerekemnek húst!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2%
×adnék
2009. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 escrogar válasza:
80%

mert egy beteg állat vagy, és megfosztod a gyerekedet azoktól a növekedéshez és fejlődéshez szükséges anyagoktól és proteintől, amik lényegében létfontosságúak...


sajnálom, hogy az ilyet nem dobták ki a Taigetoszra...

2009. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Úristen, te normális vagy?! Tudod, mi lesz a következménye, ha a gyerek nem kap húst? Elbutul! Esetleg még beszélni sem tud emgtanulni, de az, hogy sosem fog olyan életet élni, mint más gyerek, az biztos... Az ilyeneknek nem való gyerek...
2009. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
nem butul el!te viszont nagyon hülye vagy
2009. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Ezt olvassátok el:)

2009. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%

hogy lehettek ien idióták:D

én nem szeretem a húst, néha szoktam enni, a gyerek is kap, és majd eldönti hogy ő mit akar, de csak úgy hogy megmutatom neki hogyan is készül a husika, mert az ilyenek akik itt izélnek hogy elbutul nézzék meg előbb azt.. pff.. remélem egyszer ti is ilyen sorsra fogtok jutni mint azok a szerencsétlen állatok akik nem élhetnek az anyjukkal már az 1. napjuktól kezdve és szenvednek sose látnak napfényt rugdossák őket és sorolhatnám.. :S amúgy meg a gyereknek állati eredetű fehérje kell, nem hús.. az ien teszkós husokban nincs vmi sok tápanyag.. :D

2009. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!