Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Tudnátok nekem egy...

Vegánok! Tudnátok nekem egy havi étrendet ajánlan?

Figyelt kérdés

Annyit tudok(neten keresgéltem)hogy nem szabad enni húst, halat, tojást, tejet, és mézet.

Tudnátok nekem egy havi étrendet ajánlani (reggeli stb...)?


2013. jan. 25. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Te most tényleg azt hiszed, hogy itt találsz valakit aki 1 HÓNAPRA előre leírja mit egyél? Te hülye vagy komám!
2013. jan. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Bár én nem vagyok vega, de innen válogathat ez;)

2013. jan. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne parázd túl. Én sima vega vagyok, nem vegán, de! MInden vega ételt el lehet készíteni vegánnak is, növényi sajttal, szójatejjel, tojás nélküli tésztával, stb. Szerezd be ezeket, és főzz a kedvedre valót.


linkelek 1-2 vegán blogot azért, hátha segít :)


[link] itt van élből 10 angolul, ha tudsz


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igazából nem nagyon érdekelne a vegán étrend, csak a betegségem miatt kellene...

Esetleg tudna valaki segíteni abban, hogy mit szoktak a vegánok enni pl. reggelire? Recepteket én is találtam, csak nem tudom hogy mit mikor szabad enni.

2013. jan. 25. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggelire szerintem pl. otthon sütött kenyér, zsemle növényi margarinnal, zöldségekkel. Padlizsánkrémes, gombakrémes, avokádókrémes pirítós. svéd gombasaláta (paradicsom és gomba van benne főleg, fokhagymával, zöldfűszerrel), egyéb zöldségsaláták, pl. vegán majonézes krumplisaláta, kukoricasaláta (igen, van vegán majonéz meg tejföl is, minden gyakorlatilag :)


Szerintem csak az a fontos, hogy reggelire lájtosabb legyen a dolog. Sok vegán csak magokat és gyümölcsöket fogyaszt reggelire pl.


vegán műzli (szárított magvak + gyümölcsök) szójatejjel.

2013. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én reggelire általában gyümölcsöt, zabkását, műzlit szója- vagy rizstejjel eszem. Ritkán sütök valamit, mondjuk kakaós csigát.
2013. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne edd magad túl szójával, van többféle növényi tej is. A rizstej, manulatej, kókusztej a legfinomabb.


Reggelire: mogyoróvaj, padlizsánkrém, zakuszka, tahini, humusz, lekvárok, saláták, gyümölcs.

2013. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!