Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol talalok jo tömegnovelo...

Hol talalok jo tömegnovelo étrendet? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Tömegnovelo etrendre lenne szuksegem kondizashoz, 55 kilo vagyok, a lenyeg az , hogy meglegyen adva mibol hany grammot egyek, napkozben 3x ennek, ha nem szamitom bele a reggelit, vacsorat. Jolenne ha olcso etrend lenne, egyszeru es kicsit valtozatos, de ha valaki tud kuldeni tablazat fajlbaan az is jo....elore is koszonom.

2012. nov. 17. 19:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tömegnövelőből a Scitec Nutrition Jumbo-ját ajánlanám. Igaz kicsit húzós az ára de szerintem megéri :) Próbálj minnél több fehérje tartalmú ételt enni. :) (rizs, hal, csirkemell)
2012. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tömegnövelot nem szeretnék szedni, es ennyi fantáziam van, nekem egy tényleges étrend kell, ami meghatqrozza mit egyek, pl ilyenekbol összeteve: rizs csirkemellel, krumli pulykaval, nemtommi hallal, a lenyeg hogy olyan árban legyen hogy ne mennyen ra sok penz, es minnél nagyobb arányban tartalmazzon fehérjét es ch-t, ne kelljen meegenni belőle 10 kilót egy étkezésnel, hogy meglegyen benne a kellő beltartalmi mennyiség, es minnél kevesebb telített zsir legyen benne.
2012. nov. 17. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:

2.8%-os tej,túró,rizs,grill csirke,sajt,zsír ( ne nevesd ki,nézz utána a zsírnak,mennyire fontos szerepe van a tömegnövelésben),hagyma (étvágy+ C-Vitamin),Joghurtok,gyümölcsök.

Egyébként ha rám hallgatsz...veszel mellé táplálékkiegészítő terméket,mert ezek szinte nélkülözhetetlenek a sikeres tömegnöveléshez.Meg teheted nyilván,hogy nem veszel, de 3-szor lassabban fogsz fejlődni.Nekem nem volna mindegy hogy 2 hónap alatt vagy 6 hónap alatt érjem el a kívánt testtömeget,nem beszélve a tápkiegekben levő, különféle kajából szinte be nem szerezhető vitaminokról.Sok sikert.

2012. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

huu nekem ugyanez van kevés pénzből én ezeket tettem

zabpehely tejben felfőzve vagx íróban ráborítva kefír rátéve banán, dió

tízórai puffasztott rizs sajttal, sonkával és zöldséggel

ebéd leves-gulyásleves, sertésraguleves, tojásleves, öldséglevesek, pulyka vagy csirkeleves, májgombócleves, lencseleves pulykahússal

rizs vagy krumpli és csirkemell, csirkecomb, hagymásmáj, pulykamell, pulykacomb, zöldsges rizseshús, lencsefőzelék tojással, rizibizi pörkölttel és savanyúval

uzsonna paradicsomos hal 3pufirizzsel

vacsora 2tojásból rántotta zöldségekkel

lefekvés előtt túró kefírrel és almával vagy cottage cheese sonkával és paradicsommal

2012. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

tömegnövelő étrend legyen 2× testsúlykilogramm fehérje és 4-6-ig testsúlykilogramm szénhidrát. Nálad ez 110 gramm fehérje, 220-330 gramm szénhidrát. Napi 5-6 étezésre kellene elosztva ezekből: csirkemell (comb olcsóbb), soványabb halak, túró estére, tejsavó protein edzés utánra. (tejet felejtsd el!), szénhidrátból összetett kell pl. barnarizs (fehér is jó a hús mellé), teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely. zsírokból a lényeg hogy telített zsírsav legyen pl. olajos magvak, lenmagolaj, halolaj.

[link] alul van tovább gomb

[link]

2012. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
edzés után pedig tényleg kellene tápkieg, mert így egyszerűbben jut tápanyaghoz az izom. Tömegnövelőt nem ajánlok mert nem gazdaságos, a legjobb megoldás tejsavó fehérje + glükóz por (esetleg vitargo de az drágább) na ezekből kell edzés után testömeg/2 fehérje (nálad 28 gramm) és 40-50 gramm glükóz.
2012. nov. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fogok tápkiehezni, lehet még energizalot is kipróbálok, ahogyan mondtam tömegnövelot NEM fogok, eddzes utan fogok enni protein port meg dextrozt, es tudom miaz a komplex es egyszeru ch, azt is tudom mit csinal a telítetlen es mit a telített zsir, nekem ténylegesen az kell, hogy mit egyek, olcso ebéd ötletek, majd én kiszámolom mikor mennyit eszek belole, csak ilyen ötletek kellenének: rizs, csirkemellel, krumpli hallaal/ pulykaval, persze lehetoseg szerint tennék hozza zöldseget is, ez az egész azert kell, mert énm engedik h minden nap ugyanazt egyem. ..-.- es termeszetesen vitamint is szednék :D
2012. nov. 18. 10:05
 8/14 anonim válasza:
igazad van vitamint nem írtam. Látom otthon vagy a témában bocs ha okoskodásnak vetted a válaszom.:) Sajnos nem egy olcsó sport, ha megnézed a linkelt étrendet látod, hogy kb napi 400 gramm csirke. A nagyon minimum szerintem havi 32 ezer.
2012. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vettem okoskodásnak, jól mondtad el az alapokat, am hol lehet venni olcsón csirkemellet? 1000 forint körül van?
2012. nov. 18. 11:08
 10/14 anonim válasza:
5/8-as....(comb olcsóbb)..ha kiszámolod hogy a csirkemellen és a combon mennyi tiszta hús van..akkor melyikkel jössz ki jobban :)..és a mell jobb minőségű...már lehet kapni 1000-1200 tiszta filét !
2012. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!