Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák: ettetek meg már véletle...

Vegák: ettetek meg már véletlen húst vagy más valami állati eredetűt, feldolgozott akármit, amit nem akartatok, de akkor nem tudtátok, hogy az is van benne? Mit csináltatok utána?

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 15:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Túl fogod élni :)

Egészségedre :)

2013. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Én egy extra partyn jártam úgy, hogy akivel voltam előkóstolta amiről látszott, hogy hústalan, majd szedtem belőle. Az asztalnál derült ki, hogy vmi tengeri herkentyű is van a tésztasalátában mivel ráharaptam. Igyekeztem diszkréten ordítani egyet, majd mégdiszkrétebben beleköptem egy szalvétába. :)Egyszerűen ha valamit nem eszel meg, akkor az erőszakkal se megy le.
2013. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Na én ismerek olyant szűk családi körből, aki a csirkét nem eszi meg, mert undorodik tőle és utálja.

Egyszer vendégségben a csirke olyan módon volt elkészítve, hogy nem lehetett beazonosítani, hogy az csirke, az illető jó étvággyal megette, és megdicsérte a finom kaját :D

Csak napokkal később mertük elmondani neki, hogy csirkét evett :D

2013. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Ráharapni nem sikerült. Egyszer még általános iskolában véletlenül a húgom szendvicsét tettem el, amiben persze hús is volt. Furcsa szaga volt, így evés előtt kinyitottam, és rájöttem a turpisságra :)
2013. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Ovo(-semi?)-paleo-nV válasza:
73%
Eddig nem sikerült, mindig jobb megkérdezni, pl. ha ennék sült kajákat, akkor azt is megkérdezném, miben sütötték mondjuk a karfiolt.
2013. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
57%
nyáron a pékségben megkérdeztem, hogy a gombás pizzán van-e hús. azt mondták, nincs. beleharaptam, és volt rajta sonka. odaadtam egy barátomnak, aki megette. én meg ittam rá üdítőt. nem mondom, hogy jó volt, de én nem lettem rosszul
2013. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Az én barátom vegetáriánus, és vele - bár ritkán - előfordul. Általában igyekszik teljesen elkerülni a húst (pl. nem kéri az olyan rántott sajtot, ami a hús után sült az olajban), de volt már olyan, hogy simán csak kipiszkálta az ételből a húsdarabokat, és nekem adta. Ez egy táborban volt, és adományként kapott ételkonzervről volt szó, amin nem volt semmilyen általunk ismert nyelven felirat. Egy párat valószínűleg meg is evett, mielőtt észrevette, hogy ez hús.
2013. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
35%
voltam vega egy darabig, és megettem a húst mert azt hittem rántott brokkoli pedig combdarabka volt. mindenesetre fincsi volt. túléltem. letértem a vegaságról.
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
1.-nek: nem történt velem ilyen mióta vega vagyok, csak kíváncsiságból kérdem
2013. febr. 5. 20:19
 10/22 anonim válasza:
71%
Zselatint eszel? Nem így direktbe, hanem pl gumicukor, a klasszikus bolti puding, egyes joghurtok, krémsajt! Egycsomó minden tartalmaz, én ettől kivagyok teljesen! Talán a Katjes gumicukor nem tartalmaz, azt meg már egy csomó ideje nem látok a boltokban!
2013. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!