Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Van itt...

Vegetáriánusok! Van itt közületek olyan, aki nehéz fizikai munkát végez, vagy sportol rendszeresen, vagy fizikailag aktív életmódot folytat?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy bírjátok, milyen erőben vagytok? Mit esztek, és mennyit? Mióta folyatjátok ezt az életmódot?

2013. ápr. 6. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem végzek nehéz fizikai munkát, de 2 éve heti 3 alkalommal súlyzóval edzek (csupán fitnesz, nem mondanám komoly testépítésnek, bár ahhoz hasonló gyakorlatokat végzek). 23 éve vagyok lakto-ovo vegetáriánus, 184 cm magas vagyok és 86 kiló. Sajnos nagyon hajlamos vagyok a hízásra, és az edzésekkel pont a napi 2-3000 kalória bevitelt próbálom ellensúlyozni. Makkegészséges vagyok amúgy :)
2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor van 50 kilós zsákokban hordom a kukoricát, burgonyát.Alkalmanként cementet és sódert viszek.Fűtök, fát vágok.Nyáron gyümölcsöt,zöldséget cipelek ládaszámra.De végül is mindig akad valami munka, vagy nehéz vagy könnyű.Elég jól bírom, súlyzózom mellette és felülések.Általában zöldségből,gyümölcsből készült étel.4éve vagyok vega :D
2013. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Noha nehéz fizikai munkát nem végzek (gyárban csak könnyűmunkásként dolgoztam külföldön átmenetileg, de egyébként is nő vagyok:), fizikailag aktív vagyok és sportolni is járok.


Régebben egyetem alatt heti 3 aerobicra jártam, manapság ez heti 1, és mellette még heti 1 squash. Ha jó az idő szívesen járok túrázni, barangolni, hegyet mászni, de extrém barlangtúrákra is eljárok (tehát felszereléssel, kiépítetlen barlangrendszerekbe). Ha az idő engedi, mindenhova biciklivel megyek (volt, hogy a 3-4 kilométerre lévő munkahelyemre is azzal jártam, tehát napi 6-8 kilométert bringáztam).


Mindig is ilyen életmódot folytattam. 13 éves korom óta vagyok lakto-ovo vegetáriánus, jó erőben vagyok. Nem is értem, miért ne lennék? :)

2013. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 deadly108 ***** válasza:
93%
7 éve vegetáriánus vagyok. Vegetáriánus szakács. Nem feltétlen nehéz fizikai munka, de könnyű se. 30 literes fazekat levenni a tűzhelyről, ha jön a zöldség bevinni a raktárba a 20-30 kg rekeszeket. Felsikálni a konyhát, elmosogatni az edényeket. Kivinni a badellákat a kocsihoz. Ezek vannak. 25 éves vagyok jól bírom. Mit eszek igazából mindent, ami lakto-vegetáriánus, jázmin rizs, mungóbab leves nagyon egészséges, házi sajtot készítünk, az is van az ételekbe. Friss salátákat sokat. Teljesen jól bírom, egy időben rendszeresen kendoztam is az komoly erőfeszítés volt, de jót tett nagyon. Hiányzik is, csak az későn végződött a munka meg korán kezdődik. Most a kettlebellt fogom kipróbálni.
2013. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Lovardäban dolgoztam loväszkent, vegetäriänuskent, huszoneves koromban.
2013. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Engem miért kellett lepontozni, ha mindenki más válasza 100%-os? A kérdésre válaszoltam...
2013. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Én nem pontoztam le senkit!

A válaszát mindenkinek köszönöm!

Ja, és még egy kérdés!

Mennyit költötök élelmiszerre egy hónapban?

A válaszokat előre is köszönöm.

2013. ápr. 21. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező: gondoltam, hogy nem te pontoztál...nem értem ezeket az idiótákat, akik idejárnak pontozni :(


Egyébként mi kb. 200 eurót költünk egy hónapban ételre 2 főre... tudom nem sok, de Németországban élek, és sok élelmiszer majdnem feleannyiba kerül csak, mint otthon!

2013. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is sportolok rendszeresen, súlyzózok is, mondjuk nem vagyok olyan hú, de erős, de nem azért, mert nem eszem húst, hanem mert nem csinálom olyan régóta, meg olyan komolyan. én is járok úszni, át tudom úszni a Balatont, járok hosszú biciklitúrákra, tegnap volt pl. egy 75 kilométeres, meg gyalogolni is szoktam sokat. nem a hústól lesz erős az ember.
2013. máj. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

8 órába, hajnali 4kor kelés, 6ig visszaalvás a vonaton, 6,45kor munka indul, 50 kilós egységeket kell emelni, húzogatni (kábelt behúzni) oszlopot emelni gép segít, oszlopra mászni oszlopról 30 kg-os egységeket leemelni, kötélen leengedni,

na ha ezt valaki tudja vegetáriánus vagy akár vegán étrenddel is pótolni azt leszopom!

2016. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!