Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mitől van az almának és a...

Mitől van az almának és a brokkolinak amit vettem ürülék szaga?

Figyelt kérdés

A brokkoli mélyhűtött asszem ALDI termék, az alma szintén ALDIS, csomagolt nagy zöld alma. Mind a kettőnek kő kemény sz*rszaga volt.

Mi ennek az oka?

emiatt már egy ideje semmilyen zöldséget és gyümölcsöt nem tudok megenni, mert undorodom. Csak gabonát és tojást, tejet.


2013. ápr. 16. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de Én meg sok zöldségnek, gyümölcsnek olyan pince szagot érzek, vagy dohos, nem tudom hogy írjam. Borzalmas. Lehet egyre gondolunk. Mikor belefőztem a levesbe a zöldséget, répát, már amikor főtt megfordult a gyomrom tőle, nem is tudtam enni belőle, mert éreztem azt a szagot.
2013. ápr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Miért kellene a zöld almának és a brokkolinak illatosnak lenni? Számtalan vegyület van az élelmiszerekben ami nem jó szagú és mégis egészséges!Szagold meg a főtt tojás sárgájának a szagát melegen.

Az meg köztudott hogy a szép nagy külfödi almák ízre és illatra is gyengék.

2013. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de lehet átcímkézett/lejárt cumóst vettél, esetleg belemászott és beledöglött valami, mondjuk egy poloska vagy büdös futrinka. Ha erőteljes szarszaga van,semmiképp ne edd meg, mert igen hamar viszontláthatod...
2013. ápr. 17. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
És legközelebb a zöldségesben vegyél gyümölcsöt és zöldséget, abban megbízhatsz.
2013. ápr. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem voltál beteg véletlen? Más is büdösnek találta?

--

A piac/zöldséges ahol érdemes vásárolni, ott helyben meg tudod szagolni a dolgokat. Fagyasztott termékek elvileg ugyan úgy lehetnének egészségesen, finomak, viszont nagyobb a kockázat, több helyen hibázhattak szállításnál stb.

2013. ápr. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Talán valami tárolási körülmény miatt, zöldséget és gyümölcsöt piacon vegyél a termelőtől.
2013. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PHP de kóder! válasza:
32%
urulektol?
2013. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
A leszavazó gyereket addig kéne ütni amíg levegőt tud venni.
2013. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyd őt, amúgy is nagyon szomorú élete lehet az ilyennek, ha ebben leli csak örömét.
2013. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz-igaz, fogyatékosokat nem bántunk.
2013. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!