Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskákat hogyan lehet elűzni?

Macskákat hogyan lehet elűzni?

Figyelt kérdés
Most lesz kiskutyám és az a gond hogy kis természetű és féltem. A szomszédban 7 macska van és mindegyik hozzánk jár piszkítani. Nagyon féltem a kutyám, nem akarom bántani a macskákat, nem akarok nekik mérget adni meg semmi, nem arról van szó, csak a macskákat valahogy ki kell űzni a kertünkből. Van valami finom tippetek?

2013. márc. 25. 16:48
 1/10 anonim válasza:
Biztosan nem fogja bántani, ügyelj hogy ne legyen kaja a macskák számára a kertben, egy idő után maguktól is elfognak szokni!
2013. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Első vagyok, a kedves kérdező írta hogy nem szeretné bántani, sem mérget adni neki.. Csak félti a kutyáját..:)


Nem kell mindenkiről azt hinni hogyha van egy kis problémája egyből méreghez vagy más kínzó szerekhez nyúl.

2013. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ő az kis termetű akart lenni?

Ha a kutyának rendes kis öntudata lesz, akkor a macskák maguktól elfognak szaladni tőle. Remélem nem agresszív macskás vannak a szomszédban. Ha teljesen normálisak, akkor nem hinném, hogy félteni kéne a kutyád.

2013. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a macskák teljesen elvadultak és nagyon féltem a kutyámat. Ilyen kis természetű és 5 hetes de még csak akkora mint a tenyerem. Azért köszönöm szépen a válaszotokat!
2013. márc. 26. 06:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkora mint a tenyered és kint van a kertben? Azt lehet tudni hogy milyen fajta? Vagy keverék?

Mert nem biztos hogy olyan icipici kutyát jó dolog kint tartani ilyen hidegben, hóban.

2013. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem: Kint lesz a kertben?
2013. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyan került hozzád 5 hetesen egy kutya?
2013. márc. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem került még hozzám és nem lesz egész nap kint a kertben. 3hét múlva kapom meg de még csak akkora mint a tenyerem és féltem. Csak néha ki szeretném engedni, persze vele leszek, de nem tudok minden pillanatban rá figyelni ha mondjuk fél órát kint van.
2013. márc. 27. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A macskáknak az ösztöneikben van, hogy félnek kutyáktól, akár szobacica, akár nem. Egyszer kint simogattam a cicám a kertben, és a házunk előtt egy nő két kutyát sétáltatott, és az a két kutyus fele akkora volt, mint a macskám de szegény cica végigkarmolta a vállam, pedig hagytam futni, de ő azért karmolt rendesen, és olyan gyorsan szaladt el, hogy csak na, pedig még soha nem volt dolga kuyával. Szóval jól el lesz a kutyusod, akármekkora is.
2013. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon erős citrom és narancs illattal űzd el a cicákat!

Fröcsköld ki vagy nem tudom.Esetleg macska űző spray-t iks használhatsz!

2013. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!