Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák ti miből és hogyan...

Vegák ti miből és hogyan készítetek brassóit? Szoktatok-e egyáltalán ilyet készíteni?

Figyelt kérdés

Én magam nem vagyok vega, bár sokszor rámjön, hogy akármit ennék, de hús nem kell.

Mivel szinte sosem rakok a fagyóba egy-egy marék husit, ami egymagam részére egy-egy adag brassóihoz kellene, de az ízét és a hozzá kapcsolódó fűszerezést szeretem.

Szóval szoktatok ilyet készíteni, és miből, hogyan?



2013. máj. 7. 07:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ja 83 %-os!

Ne aggódj, mint láthatod, te is megkaptad a zöld-pacsit!

2013. máj. 7. 15:41
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves Jószomszéd! sajnos tegnap is sokkal komolyabb dolog miatt kellett és kell is még aggódnom, mint a Te zöldpacsijaid...de azért köszi a jószándékodat, már, ha nekem szántad, mint 83 %-os-nak, bár szerintem többen is vagyunk itt ilyen "teljesítménnyel".
2013. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Éppen ma találtam ezt a receptet:

[link]

2013. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Esetleg csicseriből


Olajat hevitesz ebbe gyorsan megpiritasz

1 mk borsot, csípős piros parikát, majoranát, 2 ek tubusos fokhagymakrémet (v 5-6 g. z fokhagyma)

2 pohár bor, 1/2 leveskocka mikor rotyog 1 lecsöpögtetett csicser konzerv, sült krumplival edd.

2013. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!