Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Pécsi vegetáriánusok! Lenne...

Pécsi vegetáriánusok! Lenne kereslet egy vega étteremre, ételkiszállitóra Pécsett?

Figyelt kérdés
Nem tudommás is van-e igy de már nagyon unom a rántott sajt rizzsel kombót, ezért gondoltam belevágok,persze csak ha nem bukta kapásból(régóta érlelődik az ötlet,előkészitése nagyjából megvan).Nem tudok közvélemény kutatást végezni,ezért itt kérdlek meg benneteket mit szólnátok az ötlethez,van benne fantázia?
2009. okt. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van benne fantázia, kérdés, hogy van e Pécsett annyi jómódú vega, akik eltartanák a helyet..szerintem Pécs kicsi ehhez
2009. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nekem is eszembe jutott :P Szóval sztem elvileg lenne rá kereslet :) Nekem sajna nincs hozzá se tőkém, se végzettségem, de én biztos benézek majd hozzád párszor. Sok sikert!
2009. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenne rá kereslet szerintem, sok vegetáriánus van Pécsen is. Persze függ attól is, hogy milyen lenne az étterem kínálata. Lehet, sokan betérnének, márcsak kíváncsiságból is. Annak idején (8-10 éve talán) volt a Kórház Téren egy étterem, amit Krisna tudatuak működtettek. Annak ellenére, hogy nem vagyok vega, sokszor látogattam, mert tetszettek az új ízek és ételek, amiket még nem ismertem.
2009. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Azt hiszem őket kerested: ;)


[link]

2009. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Valamint:


VEGAFOOD.HU

VEGAFUTAR.HU

2009. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó előtti hozzászóló:nem tudom megnézted-e a linket amit elküldtél de nekem egy teljesen üres oldal jött be.(mondjátok ha másnak müködik,lehet hogy bennem van a hiba) az utolsó válaszoló pedig vagy el sem olvasta a kérdést vagy nem ismeri ezeket az ételszállitókat mert egyik sem szállit Pécsre!
2009. okt. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!