Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem emlékszem arra,...

Miért nem emlékszem arra, hogy miért vagyok vegetáriánus? Miért térhettem rá régen a vegetáriánus "étrendre"?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom vegetáriánus vagyok. Semmi emlékem nincs arról, hogy mióta és miért vagyok vegetáriánus. Csak annyira emlékszem, hogy kis ovis korom óta vagyok ilyen. Szerintetek hogy lettem én vegetáriánus? Miért nem emlékszem arra, hogy miért és hogyan lettem vegetáriánus? :S

(Szívesen ennék én húst, de valahogy nem megy. A nyers hústól rosszul vagyok, főt húsokat meg nem tudom hogyan kell készíteni.)

Valami ötlet, hogy miért vagyok vegetáriánus? :S



2013. júl. 19. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem szeretted az ízét?
2013. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én is ismerek jelenleg kettő ilyen gyereket, ill. egy felnőttet aki szintén nagyon kicsi kora óta nem eszik húst. Az egyik kislány pl. régen azt csinálta amikor még "etetős" volt, hogy amikor pl. valami főzeléket kapott vmilyen husival akkor oldalt gyűjtögette a pofazacskójában a húst, a főzeléket lenyelte. Kaja végére olyan volt mint egy hörcsög, majd a husit kiköpte. Ma 14 éves, azóta sem eszik semmilyen húst, viszont halat bármikor, bármilyen módon elkészítve, szinte bármennyit.

Aki most felnőtt (38 éves) szintén nem tudja megmagyarázni, hogy miért nem eszik húst, egyszerűen már pici kora óta nem fogadott el semmit amiben bármilyen hús volt. Vannak ilyenek, te is hasonló lehetsz.

2013. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 deadly108 ***** válasza:
Előző életedben sok jámbor tetet végeztél. Esetleg kezdj el foglalkozni valamilyen spirituális úttal, és ne a húsevéssel.
2013. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szegény agyad a fehérje hiánya miatt nem képes tárolni az ilyen "haszontalan" infókat :D


csak viccelek. a kisgyermekkori emlékeit sokan nem tudják felidézni. az is lehet, hogy volt akkoriban egy példaképed (rokon, sztár, stb), aki az volt és csak átvetted tőle

2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de én is undorodtam tőle, egész pici koromtól. Azt mondtam, nem kell, mert élt. Három évesen,1978-ban. 15 éves korom óta egyáltalán nem eszem, addig is csak felvágottat, meg halat ettem.
2014. márc. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!