Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van a vegetáriánusok között...

Van a vegetáriánusok között túlsúlyos?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már többet láttam ill. többet ismerek. Valahol van valami tudományos magyarázata is, hogy miért gyakori a hastájéki elhízás, de most hirtelenjébe nem találom....
2008. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a hastájéki hízás nem vegaságtól függ, sokkal inkább a meg nem élt szexualitással függ össze, valami hormoncucc miatt.


Amúgy van túlsúlyos a vegák közt.

2008. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Ha a testedben nincs meg a biztonságérzet akkor lelassítja az emésztésed, hogy több lehetősége legyen gazdálkodni
2008. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
99%
Úgy tudom, a Pa-Dö-Dö-ből is az egyik vegetáriánus, szóval van túlsúlyos vegetáriánus. Különben se a hús hízlal, hanem a köretek, a szénhidrátok, az édességet, amiket a vegetáriánusok is esznek. Szóval ez egy tévhit, hogy ők soványak. Esetleg azok, akik olyan vegák, akik még tojást meg tejtermékeket se esznek, csak magokat, meg nyers zöldségeket, gyümölcsöket. De ez nagyon veszélyes lehet.
2008. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
98%
Én azt látom magam körül, hogy teljesen ugyanolyan az elhízás aránya a vegetáriánusok és húsevők között. Szerintem a túlzásba vitt evés, édességek, cukros italok, az ülőmunka, a testmozgás helyett inkább tv-számítógép előtt eltöltött idő miatt túlsúlyos valaki, ebből a szempontból pedig mindegy, hogy vegetáriánus vagy sem.
2008. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
93%
Hajjaj! De még mennyi!
2008. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Gondolj bele... Csoki, chips, sültkrumpli, cukorka, kenyér... Maga a hús kicsit sem hízlal...
2008. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Persze. Apukám is vegetáriánus, és van rajta egy kis fölösleg.
2008. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom vega, nem eszik húst, de a csokit tömi magába, na ezért lehet vega is elhízott.
2008. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A vegetárius diéta önmagában nem hizlal. Attól híznak el az emberek, hogy sok finomított élelmiszert fogyasztanak és sok édességet a mozgásszegény életmód mellett.

Szóval ha vega vagy ha nem fontos hogy odafigyelj mit eszel.

2008. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!