Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusok hogyan...

A vegetáriánusok hogyan gondolkodnak a nem-vegákról?

Figyelt kérdés
Negatívan vagy semlegesen?
2009. okt. 26. 17:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
33%
Büdik.
2009. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
94%

Arról negatívan, aki azt mondja magáról, hogy vega, de azért lecsúzik a csirke meg a hal..


Egyébként meg mindenkinek szíve joga azt enni, úgy tenni, ahogy szeretné, úgyhogy a nemvegákra úgy gondolok, mint más emberekre más szokásokkal.

2009. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen semlegesek a nem-vegák!Nincs semmi bajom velük !Csak azokat nem szeretem ,akik rohadt bunkón magyarázzák nekem , hogy hülyeség amit csinálok!chh...máshogy gondolkodunk...ennyi
2009. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok az egyetlen vega a családban és senki nem akar téríteni, és én sem akarom, hogy "leszokjanak". Elfogadjuk egymás szokásait. A többi húsevőét is elfogadom. Max magamba gondolom, hogy a halott állat nem az asztalra való. Am ovo-lakto vagyok, nem csúszik le se csirke se hal, ezek is állatok.
2009. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Semlegessen.
2009. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
49%
szerintem az állatokat meg kell ölni, és a fazékba valók, de a párom full vega volt. elhagyott, de ha annyira utálnák a húsevőket, akkor össze se jöttünk volna.
2009. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyenekről mint az előző hozzászóló azt gondolom hogy egy állat, és őt kell megölni, aztán mehet ő a fazékba. Dögevő gyilkos.
2009. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó válaszadónak: Fogadd el, hogy nem csak vegák vannak. Az ember alapból mindenevő. És ha én elfogadlak vegaként, akkor te is fogadj el nem-vegaként.
2009. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
61%
Elfogadom, csak ez egy kicsit erős volt. Ez itt a probléma. Mindenkinek szíve joga, de az ilyen brutális barmokat nem bírom.
2009. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%
Utálom ha egy ember istent játszik. "Meg kell ölni" Hogy jössz te ahhoz hogy életekről dönts? Ki vagy te? A nagy és hatalmas ember? Akkor lehetne annyi eszed hogy mást egyél! Mással is jól lehet lakni, csak sokkal egyszerűbb így, igaz? Mint az ősember azon a szinten vagy.
2009. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!