Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Azt csak beképzelem magamnak,...

Azt csak beképzelem magamnak, hogy jobban érzem magam, mikor nem eszek húst?

Figyelt kérdés

kipróbáltam, hogy 2 hétig nem ettem semmilyen húst, semennyi mértékben. És sokkal jobban éreztem magam. Nem tudom elmondani, mitől, de valahogy olyan több energiám volt, nem punnyadtam be a fotelba, miután kajáltam.

Most ez mitől van? Vagy csak beképzeltem magamnak?



2013. aug. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindenki ezt tapasztalja, nem véletlenül.:]

Én mielőtt felhagytam a hússal, vérvételre is elmentem, aztán egy év múlva is. Tegnap jöttek meg az eredmények, sokkal egészségesebb vagyok, szóval nem csak beképzeltem.:D

2013. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ha ezt tapasztaltad, akkor valószínűleg így is van :)

Én ugyanúgy éreztem magam, mint korábban, viszont én sosem ettem sok húst, hétköznap szinte mindig húsmentes ételek voltak, pedig anyám nem sajnálta ételre a pénzt :)

Nekem a glutén elhagyása jelentett fordulópontot, na az tényleg jót tett, bár korábban sem volt különösebb bajom. Energikus pedig akkor vagyok, ha szénhidrát helyett zsír adja az energiát, hatalmas a különbség, a rengeteg szénhidrát csak lenyom, a zsír pedig pont kellemesen lakat jól. Gondolom, nem mindenki van ezzel így, de sokan igen s bizonyára megvan a biológiai magyarázata, inzulinszint, miegymás.

2013. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokunknak okoz kisebbfajta mérgezést a hús. Tudnék még írni erről, de most megyek, mert kész a töltött káposzta.
2013. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem/érzem (vegán vagyok 2 éve), a hús emésztése egy csomó energiát elvon a szervezettől.
2013. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!