Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Húshiány következtében pattaná...

Húshiány következtében pattanások, miteszerek?

Figyelt kérdés
egy hónapja semmi húst nem eszem, tojást, sajtot, túrót, tehát származékokat igen. Eszem ha van rá lehetőség szóját, csicsriborsót, stb.. viszont elkezdtek kijönni a pattanásaim, pedig eddig egyáltalán nem volt, nincs összefüggésben a menzeszemmel. valaki aki hasonlót tapasztalt? mit ajánlotok? 16l

2013. aug. 31. 11:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Tisztul a mérgektől a szervezeted.Ez azért van.
2013. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ezt hallottam már, de mennyi ideig tisztul, pár hét/ pár év? mennyire lesz durva? gondolom ez alkat függő is.. de több ismerősöm is van, akik évek óta vegetáriánusok, és nagyon pattanásos az arcuk, csak mióta vegák. ha nem akarom ezt akkor egyek megint húst? nincs valami gyógyszer, ami pótolja a vitaminokat belőle?
2013. aug. 31. 11:52
 3/17 anonim válasza:
pár hét, közben tisztíttasd ki, kozmetikussal.
2013. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
rendben, köszi:)
2013. aug. 31. 11:58
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
A hús nem méreg, az emberi szervezetnek szüksége van rá. Ettől lesz valaki szép izmos, formás (fehérjétől).
2013. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tudom, ezért is próbálok enni helyette sok tojást, túrót, ami pótolja. ezzel viszont az a baj, hogy zsírosabbak, így lehet h miteszereket okoznak..?
2013. aug. 31. 12:02
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, hogy éppen a sok tejterméktől van, nem egészséges azt sem túlzásba vinni, semmi bajod nem lesz ha eszel pl, csirkehúst, sőt, kell is a fiatal szervezetnek.
2013. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

lehet hogy ez új, de én most voltam vérvételen (szintén pattanásos vagyok), nekem magas volt a pajzsmirigyem illetve a koleszterinem is. Vagyis éppen egy picit a felső határ fölött volt.


Azt mondta az orvos, ezek közül mindkettő okozhatja a pattanásaimat (bár kevés van már manapság).


Azt nem árt tudnod, hogy a rengeteg tejtermék az mind koleszterin, főleg a tojás. Én rengeteget ettem belőle, ezért látszott a vérvételkor.

2013. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én akkor lettem tele pattanással, amikor "divatba jött" a szója, és hetente készítettem belőle kaját. A doki szerint a szójában levő "tömény fehérje-túltengés" okozta. Ahogy ritkítottam a szóján, elmúltak a pattanásaim is. Nem mindenkinek egyformán reagál rá a szervezete.
2013. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ritkán eszem szóját

de ha tojás mennyiséget lecsökkentem, napi egyre, akkor honnan vigyem be az elegendő fehérjét hús helyett?

annak meg nem sok értelmét látom, h csak csirkét eszem húsként, mert eddig se ettem vörös húst.. ha mondjuk heti fél csirkemellet megennék attól jobb lenne? gyakrabban semmiképp se szeretnék..

2013. aug. 31. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!