Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hol tudnék szója, vagy egyéb...

Hol tudnék szója, vagy egyéb növényi joghurtot beszerezni?

Figyelt kérdés
Lakto vegetáriánus életmódról most vagyok átszokóban a vegánságra. Már egy jó ideje az Alpro/Joya rizs/mandula/ zab/szójatejeit fogyasztom,használom ételkészítéshez. Ez rendben is lenne, de növényi joghurtot nem kaptam, nem találtam a elmúlt időben. Anno, mikor még nem voltam rákattanva a témára, szinte tisztán emlékszem a Spar-ban lehetett kapni egyéb Joya termékeket is, pl. joghurtot is belőle, de az utóbbi időben nem igazán találtam. A Müllerben, DM-ben is csak ilyen pudingszerűségeket árulnak ebből a márkából. Nekem (natúr) ,,joghurtra" lenne szükségem. (Nem vetem meg a BIO boltokat se, ha csak ott lehetne kapni növényi joghurtot, de hozzáteszem, a múltkor a Múzeum krt-nál lévő BIO abc-ben nem kaptam) Esetleg valami tipp? Kedves vegánok ti hol szerzitek be, ha használtok ilyesmit? És esetleg növényi sajtok is érdekelnének! Előre is köszönöm a segítséget!

#vegán #bio #szója #joghurt #növényi #Lakto vegetáriánus
2014. jan. 5. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
tesco, spar, auchan, ezekben tuti van
2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Herbaház-ban nagy valószínűséggel van, én vettem már ott, de szerintem nem túl finomak, ha van kedved csinálj magadnak tofuból az finomabb.
2014. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Azóta szerencsére találtam egy másik Spar-ban, és egy BIO boltban is, nekem bejönnek.:)
2014. jan. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!