Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MHN Protein Fusion Complex...

MHN Protein Fusion Complex vagy Power Protein, melyik a jobb minőségű? Az előbbiben a növényi részt borsófehérje teszi ki, míg a PP-nél szója.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:38
 1/7 dirtboy ***** válasza:

állítólag jobb a borsó mint a szója viszont nem tudni az arányát.szinte biztos hogy tele van szójával és csak kevéske tejsavó van benne viszont a power proteinben nem annyira kevés.38 vagy 48% a a fehérje tartalmának elvileg tejsavó.

én maradok a ppnél ha kevertet kell vennem.

2012. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Honnan sikerült megtudnod a százalékos arányát?

Amúgy a Protein Fusion leírásában közlik hogy 80%-a borsó.

2012. ápr. 12. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:

38 vagy 48% a a fehérje tartalmának elvileg tejsavó???????


Én is kíváncsi lennék ezt az adatot hol találtad a dobozon? Ez már csak azért is igen furcsa, mert az egyre drágább whey, és kazein alapanyagú proteinek ára drágább és drágább. Ennek kikerülésére jönnek az újabb és újabb csoda vegyesek amikben a jóval olcsóbb szóját, borsót, meg búzát teszik bele igen nagy %-os arányban.

2012. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

/Én is kíváncsi lennék ezt az adatot hol találtad a dobozon?/

nem írtam hogy a dobozon volt.


állítólag egy táblázatban látták ha jól emlékszem clint írta meg itt a gyakorin.

attól hogy a dobozon nincs arány feltüntetve még a gyárból ki szivároghat pár infó mert ott biztos tudják hogy mit gyártanak.

2012. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyárból csak az szivároghat ki, aminek a dobozon is rajta kellene lennie. Ilyen adat pedig nincs. Remélem ennek a fél információnak lassan vég lesz azzal, hogy ha megváltoztatják a tápkiegkere eddig nem lakalmazott rendelkezést, hogy igen is kötelesek ráírni, hogy miből mennyi van benne. Így leg alább kiderül, hogy van olyan protein amiben 99%szója van a többi meg talán fél %-ban van.
2012. ápr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:
hát jó lenne egy olyan szabály
2012. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a borsóra szavazok, van benne BCAA és glutamin! is, annyira nem is kis mennyiségben, és sztem a PP-ben sincs több tajsavó 20%-nál, ráadásul a borsó fehérje talán jobban hasznosul mint a szója.

Vizsont az ízéről rosszat írnak nagyon, persze a PP se vmi finom de elvileg a borsó még rosszabb:D bár ez sztem sokadlagos szempont, főleg ha olcsón meg akarod úszni.


Egyébként én is ki szeretném próbálni ezt a borsót, cask a közelben nem kapni :/

2012. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!