Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szókratész, Albert Einstein,...

Szókratész, Albert Einstein, Arisztotelész, Isaac Newton, Nikola Tesla. Mind vegetáriánus volt. Akkor hogy jön a húsevő azzal, hogy aki nem eszik húst, az bolond?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 13:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Bocs, nekem róka a totemem.
2014. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

A kérdésre a válasz: VEGÁK! MI A FENÉNEK AKARTOK TÉRÍTENI???


Ez színtiszta belekötés, méghogy az átlagosan étkezők kötekednek! Eszembe se jutna kötekedni senkivel, vannak vega barátaim, sőt, vegánok is, de egyik se térít soha!!! Mi ez a kérdés, ha megint nem térítés, meg a felsőbbrendűség-érzet osztogatása? Hagyjatok minket ahogy mi is békén hagyunk.

Ugyanez vonatkozik a vallásosakra, meg minden hasonlóra is.

2014. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy te nem kötekszel, de sokan igen. Pl. az én munkatársaim állandóan ezzel viccelődnek, amióta kiderült hogy nem eszem húst. Megkeserítik az életemet az okoskodásukkal, közben fogalmuk sincs semmiről. És eleve közük sincs hozzá, nem vagyok rosszabb, csak mert nem eszem húst. Én nem térítek soha senkit, mindig ők kezdik a témát, de baromira nem vicces.
2014. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen, de itt ki kezdte a kötekedést??? Ezek az emberek vegák voltak, ergo lássátok be "húsevők", hogy aki vega az felsőbbrendű!! Ez mi ha nem provokáció és egy veszekedés indítása? Nyilván mindenki támadólag válaszol erre. Miért nem hagytok minket békén? Mi is békén hagyunk. Én sem kezdem felsorolni azt a több ezer többi zsenit, aki normálisan evett.

-.-

2014. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
31%
A kérdésből nekem nem az jött le, hogy a vegák felsőbbrendűek lennének. a kérdező csak pár pozitív példát hozott fel, de ezzel nem mondta, hogy a vegák istenek. Most komolyan, honnan szedted ezt? Ebből is látszik, hogy nem kell semmit tenni, egyből irritáló a tény, hogy valaki vega.
2014. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Vannak nagy elmék, akik vallásosak, ergo istennek léteznie kell?

Kb ugyanaz ez is. Attól hogy okos ember is csinálja, még nem lesz feltétlen igazság.

És eltudom képzelni a csilis babot bab nélkül, de hús nélkül :D

2014. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%

"..Attól hogy okos ember is csinálja, még nem lesz feltétlen igazság..."


Ezt nem mondta senki. A kérdés arra volt példa (próbáld meg értelmezni), hogy az az általánosítás nem minden esetben igaz, hogy "aki nem eszik húst, az bolond".

2014. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
33%
Még soha nem tapasztaltam, hogy egy "húsevő" azt mondta volna egy vegetáriánusnak, hogy bolond. A kérdező is általánosít egyébként.
2014. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%
Nem általánosít. azt írta, hogy "A HÚSEVŐ", és nem azt, hogy "MINDEN HÚSEVŐ". LOL.
2014. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

"akkor hogy jön A húsevő azzal,..."

Nem azt mondta, hogy néhány, vagy pár. Nekem ebből ez jött le. És a kulcsszavaiból.

2014. szept. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!