Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák, ezt megeszitek? Többi lent

Vegák, ezt megeszitek? Többi lent

Figyelt kérdés

Megeszitek pl. a bacon ízesítésű chipset?

Vagy olyan bablevest, vagy más levest, főzeléket, amit szalonnával ízesítenek? Mármint a szalonnát nem evésre, hanem csak ízesítésre használnak benne.

Mondjuk ha nem ti főztök magatokra, és ezt nem tudjátok befolyásolni, akkor megennétek az így ízesített ételeket?



2014. júl. 30. 14:52
1 2
 1/12 anonim válasza:

A bacon ízesítésű chipset nem enném meg, mivel én azért nem eszek húst, mert nem szeretem az ízét (igen, van ilyen; nem, nem tudom miért, más miért nem szereti pl a kelbimbót?)

A bablevesest meg nem tudom, szerintem azt sem, mivel abban is érződne szerintem a szalonna íze.

Igazából az egyetlen dolog, amit megeszek, bár hússal készül, az a hús leves (természetesen hús nélkül eszem).

2014. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Ment a zöld pacsi:)

2014. júl. 30. 16:17
 3/12 anonim válasza:
A bacon ízesítésű chipset nem eszem meg, meg semmi ilyet. Nem én főzök magamra, és rajtam kívül senki sem vegetáriánus, ezért nekem kell igazodnom a többi öt emberhez. Sokszor csak annyit tudok tenni, hogy ha hússal ízesített étel van, akkor nem eszem meg belőle a húst.
2014. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Téged is felpontoztalak

2014. júl. 30. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

- bacon ízesítésű chips: van amit igen, van amit nem. Amire annyi van írva, hogy csak füstöléssel ízesítették, azt igen. Amiben van állati származék, akármilyen 0.000001% is, azt nem.

- bablevest amit szalonnával ízesítenek: nem, hiszen belesül a zsírja...

2014. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!!
2014. júl. 30. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem eszek bacon ízesítésű élelmiszereket. Nem eszek sem levest, sem főzeléket, amiben van szalonna, vagy zsír. Nem főzök magamra, de ki tudom kerülni ezeket az ételeket.

2014. júl. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi:)

Köszi

2014. júl. 31. 12:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem eszek ilyesmit, a túrós csuszára például nagyon jó helyettes az olajban picit megpirított szezámmag. Teljesen hasonló íze lesz a szalonnapörcihez. A bablevesbe, főzelékbe pedig füstölt sajt kockákkal oldható meg a füstölt íz.
2014. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

egy igazi vega szerintem nem enne semmi bacon, hús, szalonna, kolbász stb. ízű dolgot

én sem

2014. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!