Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudnátok olyan ételeket...

Tudnátok olyan ételeket mondani (ebedre) amelyek vegak es keves a kcal bennuk?

Figyelt kérdés
Lakto ovo vega vagyok es fogyni szeretnek. Tudnatok nekem ajanlani olyan eteleket amelyekben kcal keves van?
2014. aug. 22. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

zöldséges tojásrántotta

spenót főzelék tükörtojással

fűszeres juhtúróval töltött cukkini/padlizsán/gomba/hagyma

tojásos lecsó

párolt cukkini tükör tojással

saláták főtt tojással, fenyőmaggal

zöldség levesek, gomba leves, zöldbab leves

zöldbab főzelék zöldséges fasírttal vagy sült tofuval

2014. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a kalória a lényeg, a zsírokat csökkentsd (olajos magot!), és a fehérlisztet.

vagy pld a görögdinnye reggel-délben-este tuti fogyás, egy kg 300kcal, egy 5kg-s dinnyét simán megeszel 3 evésre, még kevés is, 1500 kcal, mégis fogysz tőle. persze akkor ne egyél mást, csak azt.

2014. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a kalória a lényeg, pontosabban az étrend nagy hatással lehet arra, hogy mennyivel laksz jól, mennyire tartósan ;)

A szénhidrátcsökkentés sokaknak bejön, elég határozottan lenyomva, nem igen magas fehérjebevitel vagy nem túl kevés kalória mellett ekkor a zsírbevitel is megnő, számomra ez az egyetlen fogyásra alkalmas étrend :D Persze ez nem mindenkinek jön be.


De akár elsősorban szénhidráttal, akár zsírral akarsz fogyni (fehérjével nehéz, főleg vegaként), nagyon ajánlom a zöldségleveseket :) Finomak, lehetnek zsírosabbak és szénhidrátosabbak is, s engem speciel valamelyest laktatnak is, jobban, mint amekkora a kalóriatartalmuk.

2014. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!