Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan ételeket amit ehetek a fogyókúra alatt? Esetleg egész napi étrendet?

Figyelt kérdés

65 kg vagyok,12/L 162 cm

67 kg voltam,de 2 hét alatt már fogytam 2 kg-t :D



2013. júl. 21. 11:44
 1/5 Borza Károly válasza:
100%
Ha 12 éves lány vagy akkor ha teheted akkor ne koplalj, hanem mozogj. Neked még mindenféle anyagra szükséged van a fejlődéshez. Egyél mindent csak kevesebbet mint szoktál, este 6 után ne egyél és mozogj. Hidd el nagyon sokat le fogsz dobni magadról, ráadásul formálod majd az izomzatodat is. (Tudom ez most dumának tűnik,de saját tapasztalatom - a nyulak nekem már előre köszönnek -, hogy a mozgást semmi nem tudja kiváltani.!!!)
2013. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Mások szerint meg muszáj 6 után ennem,lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__46.. /első oldal/

Nem szoktam koplalni,naponta 4x eszem +egy dinnyét :D

2013. júl. 23. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz be a fogyas.info oldalra.Igaz,nem étrend,de van ott pár hasznos tanács :)
2013. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja,63-64 kg....
2013. aug. 18. 10:46
 5/5 anonim válasza:

Egyél naponta 5×

reggelire:

teljes kiörlésű kenyér,saláta,uborka,vaj,szalámi vagy sonka,sajt,paradicsom

tízórai:

egy kocka sajt vagy valamilyen gyümölcs.

ebéd:

pl: zöldség leves,túróval töltött paradicsom,estleg ha egy kis szén-hidrát is kell,vagy keményítő,akkor tészta féle..

uzsonna:

gyümölcs(alma,narancs,banán,körte,mandarin)vagy estlegegy kis édesség,de hetente 2-szer 3-szor csak!

Vacsora:

hasonló mint reggelire.


reggelre jól kell laknod(de ha fogyókúrázol,akkor óvatosabban..)

ebédre keveset

vacsira:csak annyit,hogy ne legyél éhes,keveset.

2013. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!