Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » VEgetáriánusként meghívtak...

VEgetáriánusként meghívtak minket egy iskolai szülőismerkedős szalonnasütésre. Elmennétek?

Figyelt kérdés
Nem akarok 25 idegennek magyarázkodni miért hozom a saját kajám nyárson, ill a gyerek is. (véleményeket erről nem kérek) de nem akarom hogy piszkálják, eleve nem gondolom hogy erről be kell számolnom rögtön mindenkinek.De a gyerek miatt meg lehet hogy jó lenne hogy részt vesz a mókában. Igazából nem igazán akarok menni kötelet húzni stb semmi kedvem bájcsevegni smúzolni, ez nem én vagyok, de most már a gyerek is számít.
2014. szept. 14. 14:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, azt hiszem igazatok van, megyünk, a "kedves" nem kellett volna gyereket vállalnomnak csak annyit hogy semmit de semmit nem tudsz rólam... a szója virsliért külön köszönet! eszembe sem jutott:)
2014. szept. 14. 22:44
 12/24 anonim válasza:
61%

Fiatal lányként sokszor volt ezzel problémám utána rájöttem a számomra tökéletes megoldásra

vittem magammal pillecukrot és a végén már a többiek is inkább pillecukrot sütöttek :)

Persze ez felnőtteknél teljesen más főleg mert a gyerekek nyitottabbak de mindenképpen szerettem volna megosztani a tapasztalatom!

2014. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát ezzel pont egy vegetáriánust nem segítesz ki, mert a pillecukorban ott fityeg a zselatin :D
2014. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
Én vegán vagyok, mégsem kérdés, hogy elmennék-e. Egy-két betanult mondat elsütése ne legyen visszatartó erő, a szójavirsli- és/vagy tofusügtögetés pedig remek ötlet! :) Sok sikert!
2014. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én id el szoktam menni, mondjuk én baráti trsaságba.
2014. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogod tudni elkerülni, hogy előbb utóbb ne kelljen magyarázkodnod. Egyébként nem értem, a fiad is vegetáriánus, vagy csak te? Ha a fiad is, akkor még fontosabb lenne elmenned. És nem elbújni, sunnyogni, hanem büszkén kiállni magatok mellett. Elvégre nem tesztek semmi rosszat, nem ártotok senkinek, egyszerűen csak húst nem esztek. Aki pedig ezt nem érti meg, vagy felfújja, azt el kell felejteni, rá kell hagyni, nem kell veszekedésbe bonyolódni. Te sem szólsz bele abba, hogy ők mit esznek, úgyhogy ők se tegyék. A világon 600millióra teszik a vegetáriánusok számát, és köszönik, évezredek óta jól vannak. Nagyon sok ember semmit nem tud erről az életmódról, csak szajkózza a buta bulvárlapokban olvasott véleményét és meg sem hallgatja az érveket. De a fiadnak látnia kell, hogy ez nem olyan dolog, amit szégyellnie kell. Hogy ő emiatt más. Az ilyen mindig csak 3 napig téma, aztán ha látják, hogy így is életben lehet maradni, és egészségesek vagytok, akkor előbb utóbb leszállnak rólatok.
2014. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszi ez jól esett:) errefelé (kisváros) sok a hülye)
2014. szept. 19. 13:13
 18/24 anonim ***** válasza:
13%
Ilyenkor kell az egész családnak elrontania a gyomrát, és sűrű hasmenésre-hányásra hivatkozva mély sajnálattal kihagyni a programot. Dögevőkkel ne próbáld megértetni, miért jó nekünk. :)
2014. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt azért a dögevős mondatért.

Az ilyenek gerjesztik a hangulatot, lenézést ellenségeskedést.

2014. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Miért kellene finomkodni veletek? Ti sem szoktatok velünk. Tudod hogy néztek ki egy vegának? Tudod milyen szagotok van? Tudod milyen gondolatvilágotok van, milyen agresszívak vagytok? Nem egyszerű titeket elviselni, és akkor még mi keressünk álkifogásokat, hogy egy ilyen banda méltóztasson befogadni... mintha a moslékban kellene lubickolni, vagy nem tudom, mihez hasonlítsam.
2014. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!