Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Írni szeretnék egy vegán...

Írni szeretnék egy vegán szakácskönyvet. Lenne rá igény? Ha van hozzá érzékem megtudom csinálni az egészet egyedül? Végül magánkiadásban adnám ki.

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Van jopar szakacskonyv, raadasul az internet vilagaban kevesen veszik.

Masreszt minden receptet meg lehet csinalni "veganul", nem kell ehhez szakacskonyv...

2014. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trafó1 ***** válasza:
77%
Csinálj inkább gasztro blogot, ha jól csinálod hamarabb érsz el sikert mint egy sokadik szakácskönyvvel, sok kép legyen.
2014. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A második válaszát kiegészíteném még annyival, hogy ha van egy felfutott blogod, akkor a könyvedet is többen fogják megvenni, akár csak azért is, hogy elmondhassák magukról, nekik megvan az "xy szakácskönyve"
2014. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ebookban gondolkodj!
2014. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bumbi02 ***** válasza:
84%

Igény lenne rá? Biztosan. Nem nagy, de lenne.

Megtudnád-e csinálni? Ha kitartó vagy igen.


Megéri? Nem.



Dolgoztam egy séffel, aki Bécsben aféle sztárszakács, tehát eléggé ismert neve van, főzőműsora volt, vezette a bécsi elit szállodák konyháit stb. Ő most adta ki a második vegán szakácskönyvét. És nincs belőle számottevő bevétele.

Pedig Ausztriában sokkal elterjedtebb a vegán étkezés (főleg, mivel a jobb anyagi körülmények engedik, hogy az ember vegye a vegán élelmiszereket), és egy ismert szakácsról beszélünk.



Ezt összehasonlításképp írtam le, hogy lásd, nem fogja megérni.



Ha érdekel az írás, érdemesebb blogot írni, az alkotói vágyaidat kielégíti ugyanúgy, eljuttatod a tudásodat az olvasók felé ugyanúgy, és még nem is pusztítod vele az esőerdőket. Ha már "vegánul" gondolkozunk. :)

2014. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a blog és e-book a nyerő. Könyvet kiadni iszonyú nehéz manapság.

Mivel a vegánság nem túl ismert, kevesen vannak a potenciális vevők.

Én magam szívesen olvasnék recepteket a neten, de papíron nem hiszem hogy megvenném. Édekel, hogy mit mivel lehet pótolni, kiváltani, illetve mi is ez az életmód.

2015. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!