Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 4 napig egyedül leszek itthon....

4 napig egyedül leszek itthon. Mit főzzek magamnak?

Figyelt kérdés
Eddigi ötleteim, hogy talán nem is főzök. :) Letudom egy kis szalámival, májkrémmel, bundás kenyérrel meg hasonlókkal. De nem is tudom. Hátha lesznek valami jó ötletek
2014. júl. 28. 11:55
 1/6 Sün!! ***** válasza:
Lecsó, virsli, tojásrántotta, melegszendvics, sajtostészta, kakaós tészta ....... tésztaaa.
2014. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyümölcsleves? Egyszerű és simán eláll hűtőben pár napig.

Tésztafélék - akár csak sajtos-tejfölös, de egy milánói makaróni sem túl bonyolult, akár még kész szószt is vehetsz, ha szereted az ilyesmit.

Vagy rakott krumpli, krumplipüré, sült krumpli, rántott zöldség, fasírt.

2014. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most pont olyant főznék magamnak, amit a többiek nem szeretnek :)

Persze, nem tudhatom van-e ilyen, de , ha már főzöl főzz valami nagyon finomat, amit csak te szeretsz és ritkán főzöl.

Én tejszínes húsokat, gombát, zöldséges-húsos ragukat készítenék, ráksalátát, májat, velőt, olyan salátákat, amiket máskor nem szoktam.

Egy jó harcsapaprikás is jöhetne, juhtúrós-kapros galuskával.rakottkelt, frankfurtilevest pl.

Azért írtam ezeket, mert ezeket nagyon ritkán főzöm, ugyanis a többek nem szeretik .

2014. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uhh.. tenyleg! Egy jo csipos szecsuanit csinalok majd magamnak. Hogy erre miert nem gondoltam?!? :)
2014. júl. 28. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

- tészták bármivel

- édes: nudli, derelye

- sós: lángos, tócsni (v lapcsánka)

- rakott ez-az

2014. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
teát
2014. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!