Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Veszprémben vagy Veszprém...

Veszprémben vagy Veszprém környékén tudtuk esetleg nyersétel vendéglátókról, piacokról, boltokról, bio-üzletekről ill. tanfolyamokról?

Figyelt kérdés
Nagy segítség lenne bárminemű információ az élő étel témakörben olyasvalakitől, aki idevalósi, szívesen venném ha megismerkedhetnék olyan helyi emberekkel akik ezt a táplálkozásformát űzik. Kezdő vagyok, kérlek segítsetek, fontos lenne a családom étrendjén is minél hamarabb változtatnom!

2014. dec. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Piacon a legtöbb zöldség nyers - nem?
2014. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

volt a kossuth utca végén a sarkon egy ilyen üzlet (ha még megvan, nem vagyok otthon).


aztán a félemeleten is, a Cserhát étteremmel szemben, meg a Skálától (akárhogy is hívják most, tán Vár áruház) ha elindulsz a piac felé, ott az egyik kis épületben (az elsőben) lent a földszinten van ilyen egészségbolt, ott találhatsz.

ja, és ők nyersvegánok, szentkirályszabadján



[link]

2014. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hálás köszönetem az információkért!:)
2014. dec. 22. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!