Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » 11. Kerületben hol kapható...

11. Kerületben hol kapható Hing (asafoetida) és egyéb indiai fűszer?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, de miert fontos, hogy a 11. keruletben legyen? A belvarosban tobb helyen is kaphato, jol megkozelitheto helyeken. pl. Szep Kis India. Ha nem adnak jobb tippet, akkor oda is elmehetsz, konnyen megkozelitheto. Veszel egy nagy kiszerelest, es le van tudva legalabb egy evre.
2014. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak próbálkoztam, hát ha van valami eldugott hely itt mellettem amit nem fedeztem fel. De igen a Szép Kis India az jó. Ott milyen kiszerelésben van most? Meg milyen árfekvésben szokott lenni?
2014. dec. 28. 06:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontos arakat sajnos nem tudok mondani, de altalaban a Szep Kis India a hasonlo kategoriaju boltok kozul, legalabbis belvarosi mercevel a mersekeltebb aruak koze tartozik, es ha jol emlekszem a nagyobb kiszerelesek kiloarban olcsobbak, mint a kisebbek. Tehat a nagyobb kiszerelesek kiloarban biztosan Budapest legolcsobbjai kozott vannak. Pontos adatokra sajnos nem emlekszem.
2014. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendicsek. Azért nagyon szépen köszönöm!
2014. dec. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!