Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem tudok újra vegetáriá...

Miért nem tudok újra vegetáriánus lenni?

Figyelt kérdés

2008-2011ig vegetáriánus voltam. Tojás, tejtermékeket azt azért ettem...

elkezdtem edzeni /30 F/ és valahogy elkezdtem kíváni a húst. szép lassan visszaszokta, pontosabban nem vagyok olyan nagy húsos, max rántott csirkemell, szalámi, sonka, stb. hal is ok.

...

viszont elkezdtem a Vipassana meditációt gyakrolni. új életvitelt kezdtem el. érzem hogy nem kéne a hús "érzelmi" okok miatt, viszont talán az edzés miatt mág mindig kívánom

hogy szokjak át, hogy legyek újra tiszta vega? ezt a vágyat hogy lehetne eltuntetni? mivel lehet a hst pótolni? a vegakolbász csak ízérzetre helyettesíti a hsimát vagy tényleg? barna rizszsel mi a helyzet?

thx


2015. febr. 10. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A szervezeted figyelmeztetett, hogy szükséged van a húsra. Hallgass rá, ne valamilyen divatot kövess.
2015. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanígy voltam vele, majd' megvesztem mikor éreztem a milánói illatát, de nem esett jol mikor ettem belőle, sok vágóhídas videot láttam, elvették a kedvem a húsevéstől. Azóta az a furcsa nekem ha valaki eszik húst :)

Egy idő után elmúlik a hús utáni vágy. A vegakolbász sztem a fűszerezés miatt emlékeztet az igazira. Barnarizzsel mi a kérdés?

Egyébként ha "rosszul esiK", hogy nem eszel húst, akkor ne erőltesd :)

2015. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmmm. a fene se tudja mit csinálhjak.. hallgatok az értzéseimre mindenesetre
2015. febr. 11. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én vegaként is edzek, nem kívánom a húst. Te sose voltál igazi vegetáriánus, ezért tértél vissza a húshoz.

Nincs ezzel baj, olyan vagy, mint a többi húsevő :)

2015. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
vazze... kosz :D
2015. febr. 14. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sose kívántam húst, s edzek. De én mindig is utáltam.
2015. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!