Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Olcsó és gyors hús és tejmente...

Olcsó és gyors hús és tejmentes ételek?

Figyelt kérdés

Olcsó és gyors ételeket szeretnék megismerni, amikben nem kell húst vagy tejet (sajt vagy tejföl oké) használni.


Ha egészséges és nem túlságosan hizlaló az plusz pont, de azért nem a legfontosabb.

Ja és ne kelljen olajban sütni. Az nem baj ha olajon kell csinálni, de ne kelljen belemeríteni az olajba, tehát sült krumpli és társai nem jó.


Előre is köszönöm!



2015. febr. 27. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Paradicsomleves. Meg mindenfele zoldsegleves. Kaposztas teszta, krumplis teszta, grizes teszta, lekvaros teszta. Fot krumpli, hajaban fot krumpli. Hamis gulyasleves, fozelekek.
2015. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Natúr saláta :)


Rukkola

Jegsaláta

endívia

és társai :)

2015. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem bánnám, ha laktató is lenne :)
2015. febr. 28. 09:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy lány vagyok és nem eszek annyit mint egy férfi, de csak mert nem tudok egyszerre annyit enni. Gyors az emésztésem és hamar éhes leszek és akkor rosszul is leszek, szóval üres saláták nem túl jók. A tésztától is hamar éhes leszek.
2015. febr. 28. 09:16
 5/6 anonim válasza:

2-es vagyok.



írj rám és segítek. Gondolkoztam a kerdéseden es van 1-2 jó tippem :)

2015. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért nem írod le ide?
2015. febr. 28. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!