Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Igaz az, hogy a vegetáriánusok...

Igaz az, hogy a vegetáriánusok széklete nem büdös?

Figyelt kérdés
Csak vegetáriánusok saját tapasztalatát várom, és legyetek szívesek leírni, hogy milyen vegetáriánusok (lakto, vegan, stb.) vagytok.
2010. febr. 17. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Büdösnek büdös, csak más a szaga. Világosabb és lágyabb, mint a húst is evőké. Attól is függ, mit eszik az ember. (ovo-lakto vegetáriánus vagyok)
2010. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyers-evő alacsony zsírtartalmú diétán vagy akkor nem büdös a széklet, sokkal inkább a fű szaga van, mint a tehénlepény.
2010. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%
Szagold meg és kategorizáld :D
2010. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
20%
hát szerintem mindenkinek büdös akármit eszik is de ez elég gáz már megbocsás hogy evvel foglalkozol és ha enyire érdekel szagold meg tényleg :S
2010. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
64%

Hmm, nem kell minden marhaságot elhinni...

Attól mert nem eszel húst, még ugyanúgy lebomlik minden más a szervezetedben, amit elfogyasztasz. Márpedig a bomlás szaggal jár.

16 évnyi vega élet elég tapasztalatnak? :)


(Egy ovo-lakto ex-vegetáriánus)

2010. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vega, háztáji húst eszem néha (heti egyszer kb. szüleimmel hétvégén), és én úgy tapasztaltam, hogy kevésbé büdös a székletem, mint volt amikor sok húst ettem. Nem rózsaillatú psze, de nem érződik a mosdóban ha direkt nem hajolsz oda megszagolni:P Másrészról viszont több szél igyekszik kifelé. Ez sem büdös, de annál hangosabb :(
2010. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, csak annyit fűznék hozzá, hogy egyébként szerintem logikus is: a romlott hús sokkal büdösebb mint a romlott zöldség (de lehet hogy csak én érzem így).
2010. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell győzködni ha nem kér, de azt lehet hogy mellete eszel egy nagyadag illatos rántott húsit, spagettit, megkinálod a húsleves levével. Szerintem kevesen fognak tiltakozni, csak nem kell erőszakoskodni csak folyamatosan 'ingerelni'. Nem kell áttériteni de igenis egészséges ha néha húst is eszik. Rengeteg olyan vitamin van ami zsírban oldodik.
2010. febr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ma 01:47-es vagyok bocsi ezt rossz helyre irtam
2010. febr. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
a vegetáriánusok széklete is lehet büdös, ha agyon adalékanyagozott mű kajákat eszik, kólát meg egyéb cukrozott löttyöket iszik. annak nem büdös aki teljesen egészségesen táplálkozik, és nem visz be mérgeket a szervezetébe. aki éppen átáll, annak először is méregtelenítenie kell, hogy amit eddig felhalmozott az kiürüljön.
2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!