Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Csak szerintem őrültek a vegánok?

Csak szerintem őrültek a vegánok?

Figyelt kérdés
Még a vegetariánusokat megértem, hogy nem esznek húst, az egy dolog. A vegánokat már nem, miért ne ihatnám tejjel a kávémat? Miért ne ihatnék joghurtot reggel a rántotta mellé?? Szerintem ez őrültség, velem lenne a baj?
2015. ápr. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
83%
Vegetariánus vagyok,de a vegánokat én sem értem,az már túlzás.
2015. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy vallás. Értelmét keresni felesleges.
2015. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
85%
Én 10-es szintű vegán vagyok, nem eszek meg semmit aminek árnyéka van.
2015. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Hány vegán mondta neked, hogy ne tejjel idd a kávédat? Az ő döntésük, miért fáj neked?
2015. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, nekem már elég sok mondta... És pont ez zavar, hogy téríteni akarnak, mint a hívők. Tőlem azt eszik/iszik mindenki, amit akar, nem szólok bele. Cserébe elvárnám ugyan ezt. Nem tartom őrültnek őket. Csak zavar ez a negatív diszkrimináció.
2015. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak szerinted, de a baj veled van. Olyanokban itélkezel amihez semmi közöd.
2015. ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%
Ők úgy vannak vele, hogy a tej, tojás, illetve állatok kizsákmányolásával szerzett javakat felhasználni bűn. Ezzel csupán az a probléma, hogy egyre elterjedtebb a kistermelőktől származó tojás és tej, akiknek a gazdaságaikban az állatok nyugodtan elvannak, nem nyomorognak és nem etetik őket halfehérjével. Ha nem lenne nagyüzemi állattartás, akkor a vegánok nem is léteznének, mert az állatok borzasztó helyzete termelte ki a vegánokat, szóval a nagyüzemi állattartást és a mértéktelen fogyasztási kultúra előrenyomulását kéne megregulázni. Ha mindez megvalósulna, akkor a vegánok is ennének tejtermékeket és tojást.
2015. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
75%
timccs, elég sok, na persze. mert a vegánok csak úgy nyüzsögnek mindenki környezetében...fogadjunk, nem is vagy tisztában a fogalom jelentésével.
2015. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
84%
Lakto-ovo vegetáriánus vagyok, úgy érzem képtelen lennék kakaó meg tükörtojás nélkül élni, ezért le a kalappal előttük, hogy ennyire kiállnak az elveik mellett. Szerintem senkinek semmi köze hozzá ki mit eszik(vagy mit nem), míg nem erőlteti rá mint a másikra. Sokak szerint a vegák is őrültek, mert ugyan miért eszek én csirkecomb helyett rántott karfiolt...
2015. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
85%

3-as

Akkor te nem eszel semmit? De jó lenne ha erre megtanítanál engem is.


Itt most felborult a mérleg. //Aminek nincsen árnyéka?!?!//

2015. ápr. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!