Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van itt olyan, aki a háziállat...

Van itt olyan, aki a háziállatát is vegán étrenden tartja? (kutya, macska)

Figyelt kérdés
[link] Mit gondoltok erről?
2015. okt. 6. 10:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
hülyeség.. az állatok húsevők.
2015. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Vega vagyok, de a kutyámat nem tartanám így. A kutya húsevő állat.


Viszont ismerek egy "elfajzott" ebet, aki jobban szereti a zöldséget és gyümit, mint a húst.

2015. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A kecskéink szigorú vegák:)
2015. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Én,a görög tekim csak növényt (zöldség-gyümi) fogyaszt.
2015. okt. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A macska ragadozó, hús nélkül meghal, a kutya részben mindenevő, vannak kutyák akik egészségügyi okokból nem ehetnek húst de jól elvannak vegán diétán.

A peta cikkeivel nem kell törődni, a nagy részük hülyeség.

Nekem patkányaim vannak de még őket sem tartanám vegán diétán mert a fehérje és protein létszükséglet nekik. (ha nem is hús de pl.sajt, yoghurt, tojás formályában enniük kellene bár a tápjuk nagyrészt fedezi)

2015. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi, elsősorban ragadozó állatok tulajdonosainak válaszaira lennék kíváncsi :D
2015. okt. 6. 10:58
 7/22 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség, a ragadozó allatoknak hús kell és kész. aki ezt nem fogadja el tartson nyulat
2015. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2015. okt. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Hülyeséget ne terjesszünk. A kutya nem húsevő, a fogazata sem, ettől függetlenül táplálékának kb. 70%-ának állati eredetűnek kell lennIe.
2015. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A 8-as válaszban leírt cikk a tökéletes példa az emberi fanatizmusra, teljesen negatív értelemben...


Eszméket követnek, amik egy darabig talán helyesek, de utána jön az őrület... Az a baj, hogy rengeteg dolgot tudnék írni, egyszerűen nem lehet szavakba önteni, mit gondolok azokról az emberekről, akik ennyire elmennek a szélsőségek felé...


Saját önzőségüket nem veszik észre... Talán az ember meg tud lenni csak növényen, talán ez nem a természetünk ellen való cselekedet, de egy kutya/macska növénnyel való etetése az.

2015. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!