Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegan nassolnivalok?

Vegan nassolnivalok?

Figyelt kérdés
Tudnatok mondani par uzletben kaphato vegan nassolnivalot? Pl oreo,belvita keksz? Ezek veganok?

2016. júl. 19. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Timcccs!

Ez régen volt divat, hogy pl a teljes kiörlésű/barna kenyérbe szárított dizsnó/marhavért raktak, mert OLCSÓ volt. Tehát egy jó minőségű, drága csokoládéba nem raknak ilyen adalékanyagokat. Főleg azokba nem, amikre rá van írva, hogy vegán. (a vegán termékeket nagyon sűrűn, szigorúan szokták vizsgálni)

2016. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

eddig sem vettem csomagolt, több összetevős nasikat, de a pálmaolajas link után biztos kihagynám.

amit szoktam: aszalt gyümölcs, aszalt zöldség, napraforgómag, pattogatott kukorica.

2016. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az oreo ráadásul teljesen műanyag, és tojás is van benne.

Amit én ajánlok, aszalt gyümölcsök, banán- vagy batátachips. Almachips, kókusz-, kelkáposztachips. Nori (alga), ázsiai boltokban beszerezhető, és finom is. Én nyers sárgarépát szoktam nassolni sokszor vagy karalábét (és még nem is vagyok vegán se.)

2016. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Répa!

hajszál vékonyra szeletelem aztán kókuszzsírban kisütöm

Tehát répa chipsz.

2016. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!