Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánus társaim, reggeli?

Vegetáriánus társaim, reggeli?

Figyelt kérdés

Ti mit szoktatok reggelizni? Sok tojást esztek? Mert én spec már unom néha,hogy nem tudok mit kitalálni..mindig kiflit eszek reggelire sajttal meg hagymával :/

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 25. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
teljes kiőrlésű kenyér humusszal, vagy gabonapehely
2017. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

porridge

Meg van ennek este megcsinált hideg változata is

Még sima müzli is jó, kis joghurttal vagy lekvárral vagy kaukázusi kefírrel a tej mellé

2017. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Humusz,padlizsánkrém,körözött,krémtúró,omlett,grillsajt,zöldség,gyümi korlàtlanul.
2017. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

humusz egy csicseriborsóból készült étel és nagyon finom, én is rendszeresen eszem reggelire is. [link]

Amúgy jellemzően zabkását reggelizem, mivel egyáltalán nem vagyok édesszájú (sőt kifejezetten utálok mindent, ami édes -a gyümölcs kivételével), így általában sós változatokat késztek, gombával például, de néha azért előfordul, hogy almát reszelek bele, vagy egyéb gyümülcsöt, áfonyát.

2017. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ma házi croissant -t reggelizek lekvárral, vajjal, mandulatej mellé meg egy kis növényi joghurt.
2017. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
omlett/tükörtojás, tk kenyér+avokádó, szárított paradicsom, mozzarella,saláta, olajos-fűszeres olívabogyó fetával , articsóka, gombás rántotta, gyümölcssaláta, zabkása, uborka+túrókrém, joghurt+gyümölcs, padlizsánkrém, stb.
2017. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Zabkása
2017. febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajtos pirítóst kakaóval
2017. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Zabkása vagy tejeskávé pralinéval.
2017. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
humusz fecskefészek levessel
2017. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!