Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy adott fagyizóban árulnak-e tejmentes fagyikat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 30. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Kicsi száddal megkérdezed. A gyümölcsösök jó eséllyel tejmentesek amúgy.
2017. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha rákérdezel az egy elég jó módszer.
2017. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%

Ha allergiás vagy, fogsz egy lactase vagy millenjoy tablettát, beveszed, mielőtt tejeset ennél és már eheted is!

Persze, ha tejcukorérzékeny vagy, akkor nem tudok segíteni, arra nincs gyógyszer, csak a tejfehérjére.Nekem 7 különböző ételallergiám van, és tapasztalatból tudom, hogy a legtöbb helyen még ők maguk se tudják, mit raknak a fagyiba, nekem azt szokták mondani, hogy megkérdezik benn a konyhán. Tehát az a legbiztosabb módszer, ha megkérdezed, de ha nagyon zejeset akarsz enni, akkor ott vannak a tejfehérje emésztést segítő gyógyszerek(feljebb).

2017. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as: a tejcukor a laktóz, azaz ha a tejcukorra érzékeny, akkor használ neki a laktáztartalmú gyógyszer.
2017. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!